Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Broń snajperska w Fear the Wolves Fear the Wolves poradnik, porady

Miłośnikom walki z bardzo dalekiego dystansu, Fear the Wolves umożliwia korzystanie z broni snajperskiej - Broń snajperska w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Miłośnikom walki z bardzo dalekiego dystansu, Fear the Wolves umożliwia korzystanie z broni snajperskiej. Broń ta posiada potężną siłę rażenia, ale za to w niektórych przypadkach wymaga manualnego ładowania naboju do komory po każdym wystrzale. Co więcej, korzystając z tej broni musisz brać pod uwagę aktualnie panujące anomalie pogodowe, jak np. wiatr. Jeżeli przeciwnik jest w ruchu, musisz także brać poprawkę na jego aktualną pozycję i np. strzelić nieco do przodu.

VSS Vintorez

Statystyki

Opis

VSS Vintorez - Broń snajperska w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

VSS Vintorez

VSS Vinteroz cechuje się największymi statystykami pod względem szybkostrzelności, celności i stabilności, ale niestety wyrządza najmniejsze obrażenia spośród wszystkich broni snajperskich dostępnych w grze.

  1. VSS Vinteroz został wyposażony w tłumik, a Gracz ma możliwość przełączania się pomiędzy dwoma trybami strzelania: strzały pojedyncze oraz pełen automat.
  2. VSS Vintorez osiąga największą skuteczność do około 75 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
  3. Aby w pełni korzystać z automatycznego trybu strzelania będziesz potrzebować dodatkowego magazynka.

SVU

Statystyki

Opis

SVU - Broń snajperska w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

SVU

SVU wyrządza znacznie większe szkody od wcześniej opisanej broni snajperskiej, ale za to cechuje się nieco mniejszą szybkostrzelnością, celnością i stabilnością. Pomimo tych minusów, SVU wciąż jest potężną bronią.

  1. SVU osiąga największą skuteczność do około 150 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
  2. Zanim oddasz strzał postaraj się dokładnie wycelować. Gdy przeciwnik zorientuje się, że został zaatakowany i odpowie na ogień automatyczną bronią, możesz nie mieć drugiej szansy na oddanie celnego strzału.

SV98

Statystyki

Opis

SV98 - Broń snajperska w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

SV98

SV98 wyrządza największe obrażenia spośród wszystkich dostępnych w grze broni snajperskich. Niestety, posiada strasznie niską szybkostrzelność i wymaga pojedynczego ładowania naboju do komory. SV98 charakteryzuje się dobrą celnością i stabilnością.

  1. SV98 osiąga największą skuteczność do około 150 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
  2. Żeby skutecznie korzystać z SV98 musisz starać się trafić w głowę, aby wyeliminować przeciwnika przy użyciu jednego strzału. W innym wypadku będziesz potrzebować 2 strzałów w korpus.