Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Karabiny szturmowe i LMG w Fear the Wolves Fear the Wolves poradnik, porady

Karabin szturmowy powinien być główną bronią na wyposażeniu każdego Gracza - Karabiny szturmowe i LMG w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Karabin szturmowy powinien być główną bronią na wyposażeniu każdego Gracza. Co niezwykle istotne, karabiny szturmowe są skuteczne na każdym dystansie, a więc zaliczają się poniekąd do gatunku broni uniwersalnej. Niestety, tak ogromne możliwości wiążą się także z pewnymi ograniczeniami. Wszystkie karabiny maszynowe posiadają odrzut, który należy opanować, aby efektywnie z nich korzystać.

AK-74

Statystyki

Opis

AK-74 - Karabiny szturmowe i LMG w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

AK-74

AK-74 posiada najgorszą stabilność i celność spośród wszystkich dostępnych karabinów szturmowych. Co więcej, szybkostrzelność AK-74 też nie prezentuje się najlepiej na tle konkurencyjnych broni z tej samej kategorii.

 1. AK-74 osiąga największą skuteczność do około 100 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
 2. Najlepszym sposobem na zapanowanie nad odrzutem AK-74 jest strzelanie krótkimi seriami od 3 do 5 pocisków.
 3. Z racji tego, że AK-74 jest jak na razie najgorszym karabinem szturmowym w grze, zamień go na inną broń gdy tylko będziesz mieć taką okazję.

M4

Statystyki

Plusy

Minusy

M4 - Karabiny szturmowe i LMG w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

M4

M4 cechuje się znacznie lepszymi statystykami pod względem szybkostrzelności, celności i stabilności niż AK-74. Niestety, przy M4 możesz wybierać tylko i wyłącznie pomiędzy trybem wystrzeliwania pojedynczych pocisków lub burst fire.

 1. M4 osiąga największą skuteczność do około 100 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
 2. M4 nie posiada pełnej automatyki co sprawia, że nie jest najlepszym wyborem na główną broń.
 3. Jeśli jesteś zmuszony do korzystania z M4, staraj się celować w głowę przeciwnika. W innym wypadku zamień M4 na broń w pełni automatyczną, gdy tylko będziesz mieć ku temu okazję.

VHS-2

Statystyki

Opis

VHS-2 - Karabiny szturmowe i LMG w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

VHS-2

VHS-2 wyrządza takie same szkody, jak M4, ale jest już w pełni zautomatyzowanym karabinem. VHS-2 cechuje się średnimi statystykami pod względem szybkostrzelności, celności i stabilności.

 1. VHS-2 osiąga największą skuteczność do około 100 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
 2. VHS-2 to solidna broń główna, której statystyki są jak najbardziej wyśrodkowanie. Za pomocą tej broni będziesz w stanie prowadzić wyrównany pojedynek strzelecki z każdym przeciwnikiem.

Groza

Statystyki

Opis

Groza - Karabiny szturmowe i LMG w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Groza

Groza wyrządza największe obrażenia spośród wszystkich karabinów szturmowych. Pod względem stabilności i celności, Groza prezentuje się bardzo podobnie do VHS-2.

 1. Groza osiąga największą skuteczność do około 100 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
 2. Dokładając do tej broni dodatkowy celownik laserowy stworzysz z niej naprawdę zabójczą broń, która świetnie spisze się w każdych warunkach pogodowych.

A-545

Statystyki

Opis

A-545 - Karabiny szturmowe i LMG w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

A-545

A-545 cechuje się najwyższą szybkostrzelnością spośród wszystkich karabinów szturmowych co przekłada się na największą ilość wyrządzanych obrażeń. A-545 jest także solidną bronią pod względem celności i szybkostrzelności.

 1. A-545 osiąga największą skuteczność do około 100 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
 2. Używając A-545 możesz spokojnie strzelać dłuższymi seriami pocisków ponieważ wciąż będziesz mieć niezłą kontrolę nad celownikiem.

RPD

Statystyki

Opis

RPD - Karabiny szturmowe i LMG w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

RPD

RPD jest jak na razie jedynym LMG (Ręcznym karabinem maszynowym) w grze i niestety nie powala pod względem statystyk. Statystyki tej broni są nawet niższe niż te, które reprezentuje większość karabinów szturmowych. Największą zaletą RPD jest pojemność magazynka, która wynosi aż 100 naboi. Dzięki takiemu zapasowi amunicji nie będziesz musiał martwić się o przeładowywanie broni.

 1. RPD osiąga największą skuteczność do około 100 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
 2. Jeżeli masz możliwość korzystania z innej broni głównej nie ma sensu męczenia się z RPD.