Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Fear the Wolves w pigułce | Porady na start Fear the Wolves poradnik, porady

Fear the Wolves to kolejna gra z cyklu Battle Roayle, jednak produkcja studia Vostok Games wprowadza do rozgrywki nowe mechaniki, jak np. walka z przeciwnikami sterowanymi przez AI ( wilki). Fear the Wolves zabiera Gracza w okolice elektrowni jądrowej w Czarnobylu. W rozgrywce Multiplayer można brać udział w pojedynkę lub zaprosić do drużyny kilku innych zawodników. Mecz rozpoczyna się od zebrania około 100 graczy w jednym miejscu, po czym zostają oni przetransportowani helikopterem nad rozległą mapę na której będą rozgrywać się zmagania o przetrwanie.

Gdy znajdziesz się nad rozległą mapą, będziesz zmuszony podjąć pierwszą istotną decyzję, czyli wybrać punkt lądowania - Fear the Wolves w pigułce | Porady na start - Fear the Wolves - poradnik do gry

Jak zacząć w Fear the Wolves?

Gdy znajdziesz się nad rozległą mapą, będziesz zmuszony podjąć pierwszą istotną decyzję, czyli wybrać punkt lądowania. Aby wziąć udział w rozgrywce musisz wyskoczyć z helikoptera i wylądować na ziemi. Helikopter przelatuje nad mapą z różnych kierunków dlatego nie zawsze uda Ci się wycelować w to samo miejsce. Dobrym nawykiem jest zaznaczenie na mapie miejsca w którym chcesz wylądować (otwórz mapę i naciśnij w wybranym miejscu LPM), aby cały czas mieć przed oczami wskaźnik informujący Cię o pozostałej odległości do celu. Od tego momentu zaczynają się Twoje zmagania o przetrwanie w nieprzyjaznym środowisku, jakim bez wątpienia są okolice elektrowni jądrowej w Czarnobylu.

Co bardzo istotne, miejsce lądowania musi dostarczyć Ci potrzebne przedmioty, a w szczególności broń, która będzie niezbędna do przeprowadzenia dalszej eksploracji terenu. Na początku staraj się wybierać różne miejsca do lądowania, aby poznać mapę i wiedzieć w którym kierunku należy udać się na samym początku. Możesz także skorzystać z informacji zawartych w rozdziale niniejszego poradnika, który został poświęcony opisowi mapy.

Po zdobyciu niezbędnego uzbrojenia zacznie się faza polowania na przeciwników, zbierania dodatkowych przedmiotów, medykamentów, broni i dodatkowego uzbrojenia, jak np - Fear the Wolves w pigułce | Porady na start - Fear the Wolves - poradnik do gry

Po zdobyciu niezbędnego uzbrojenia zacznie się faza polowania na przeciwników, zbierania dodatkowych przedmiotów, medykamentów, broni i dodatkowego uzbrojenia, jak np. butle z tlenem. W trakcie eksploracji terenu musisz mieć także na uwadze różnego typu anomalie pogodowe, które w znacznym stopniu wpływają na Twojego Bohatera. Wraz z upływem czasu, pole wolne od anomalii będzie znacząco się kurczyć, a Graczom pozostanie zaledwie skrawek mapy. Rozgrywkę wygra ten Gracz, który przetrwa do samego końca i wyeliminuje pozostałych zawodników lub ten, który z powodzeniem przeprowadzi proces ewakuacji i znajdzie się w helikopterze gwarantującym powrót do domu.