Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Granaty w Fear the Wolves Fear the Wolves poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 28 sierpnia 2018

Granaty przydają się w trakcie szturmowania budynków lub w trakcie walki o pozycję - Granaty w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Granaty przydają się w trakcie szturmowania budynków lub w trakcie walki o pozycję. W Fear the Wolves znajdziesz ich kilka rodzajów, jak np. granat dymny, gazowy, ogłuszający lub wybuchowy. Każdy z nich może przydać się w określonych sytuacji i na pewno warto mieć je pod ręką, gdy starasz się walczyć o jak najlepszą pozycję na mapie.

Stun grenade

Statystyki

Opis

Stun grenade - Granaty w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Stun grenade

Stun grenade może ogłuszyć przeciwnika na 6 sekund przez co przeciwnik będzie mieć ograniczoną kontrolę nad własną postacią.

  1. Stun grenade przydaje się w momencie, gdy przeciwnik kryje się w budynku lub za jakąś przeszkodą i nie jesteś w stanie się do niego dostać. Ogłuszonego przeciwnika na pewno łatwiej będzie wyeliminować.
  2. Zasięg Stun grenade jest naprawdę duży więc możesz nim miotać z bezpiecznej odległości.

Smoke grenade

Statystyki

Opis

Smoke grenade - Granaty w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Smoke grenade

Smoke grenade tworzy zasłonę dymną na danym obszarze, którą możesz wykorzystać na kilka sposobów.

  1. Smoke grenade może być przydatny w momencie, gdy chcesz przeszukać ekwipunek wyeliminowanego przeciwnika lub użyć jakiegoś medykamentu na otwartym terenie. Zasłonisz się w ten sposób przed potencjalnym wrogiem.
  2. Smoke grenade może także posłużyć do zastawienia pułapki na przeciwnika. Rzuć granat pod drzwi wejściowe i poczekaj, aż przeciwnik wejdzie do pomieszczenia. Możesz otworzyć ogień natychmiast, gdy przeciwnik wyjdzie z chmury dymu.
  3. Czas trwania zasłony dymnej wynosi aż 30 sekund.