Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Medykamenty, pożywienie i używki Fear the Wolves poradnik, porady

Używanie medykamentów i pożywienia dostępnego w Fear the Wolves w pozytywny sposób wpływa na Twojego Bohatera zwiększając jego statystyki lub przywracając brakujące zdrowie. Jeśli chodzi o używki, jak np. Vodka, musisz liczyć się z tym, że poza pozytywnymi bonusami zyskasz także te negatywne. Poniżej znajdziesz listę medykamentów, pożywienia i używek, które możesz spotkać w Fear the Wolves.

Drink

Ikona

Opis

Drink - Medykamenty, pożywienie i używki - Fear the Wolves - poradnik do gry

Drink

Po użyciu Twój Bohater otrzymuje 10% premię do szybkości poruszania co może dać Ci nieco przewagi nad przeciwnikiem w trakcie próby dogonienia celu lub ucieczki. Co więcej, Drink niweluje o 10% odrzut broni co dość znacznie wpływa na jej celność.

  1. Czas użycia - 3 sekundy
  2. Czas trwania - 180 sekund

Antirad

Ikona

Opis

Antirad - Medykamenty, pożywienie i używki - Fear the Wolves - poradnik do gry

Antirad

Twój Bohater odzyskuje 25 punktów zdrowia, które mógł utracić przy zetknięciu z radiacją. Dodatkowo, przez cały czas trwania tego medykamentu, Twój Bohater zwiększa aż o 40% swoją obronę przeciwko efektowi radiacji. Antirad jest niezwykle przydatnym medykamentem w końcowej fazie rozgrywki, gdy Gracze musza przebywać w strefie objętej promieniowaniem.

  1. Czas użycia - 5 sekund
  2. Czas trwania - 90 sekund

Vodka

Ikona

Opis

Vodka - Medykamenty, pożywienie i używki - Fear the Wolves - poradnik do gry

Vodka

Twój Bohater odzyskuje 50 punktów zdrowia, które mógł utracić przy zetknięciu z radiacją. Dodatkowo, Twój Bohater zwiększa o 20% swoją obronę przeciwko efektowi radiacji. Stosowanie Vodki skutkuje obniżoną celnością ze względu na 25% zwiększony odrzut broni. Jeżeli jesteś zmuszony do zażycia Vodki lepiej przeczekaj w ukryciu przez 60 sekund zanim wdasz się w walkę z przeciwnikiem.

  1. Czas użycia - 5 sekund
  2. Czas trwania - 60 sekund

Booster

Ikona

Opis

Booster - Medykamenty, pożywienie i używki - Fear the Wolves - poradnik do gry

Booster

Twój Bohater odzyskuje 25 punktów zdrowia, które mógł utracić przy zetknięciu z radiacją. Dodatkowo, Booster przywraca 0.25% maksymalnego zdrowia co sekundę.

  1. Czas użycia - 2 sekundy
  2. Czas trwania - 60 sekund

Painkiller

Ikona

Opis

Painkiller - Medykamenty, pożywienie i używki - Fear the Wolves - poradnik do gry

Painkiller

Za pomocą tego medykamentu będziesz w stanie natychmiast uleczyć złamaną nogę. Co więcej, przez cały czas trwania efektu Twój Bohater będzie miał o 10% zwiększoną ochronę przeciwko obrażeniom od broni i eksplozji.

  1. Czas użycia - 5 sekund
  2. Czas trwania 180 sekund