Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Mapa w Fear the Wolves - legenda, sekrety, interesujące miejsca Fear the Wolves poradnik, porady

Niniejszy rozdział opisuje wszystkie istotne znaczniki, które można znaleźć na mapie Czarnobyla w grze Fear the Wolves. Dla ułatwienia, opis mapy został podzielony ze względu na POI (istotne miejsca) oraz system siatki i obszary zagrożenia.

POI - istotne miejsca

1 - Mapa w Fear the Wolves - legenda, sekrety, interesujące miejsca - Fear the Wolves - poradnik do gry

1. Czerwony obszar - Dead Zone, czyli koniec obszaru mapy. Obszar objęty śmiertelną radiacją.

2. Placówki militarne - można tutaj znaleźć najlepsze wyposażenie, jak np. AK-47, karabiny snajperskie lub karabiny szturmowe. Co za tym idzie, placówki militarne są obiektem zainteresowania wszystkich Graczy więc musisz liczyć się z konkurencją, gdy tutaj lądujesz.

3. Miasta - Na mapie znajdują się 22 miasta gdzie znajdziesz sporą ilość budynków w których masz możliwość zebrania potencjalnych łupów. Najlepszego uzbrojenia szukaj w charakterystycznych miejscach danego miasta, jak np. kościół, fabryka itp.

4. Wioski - małe lokacje, przeważnie z kilkoma budynkami. Rzadko spotkasz tu coś wartościowego, ale oferują schronienie i umożliwiają zastawienie zasadzki na przeciwnika.

5. Ukryte miejsca - na mapie znajduje się wiele miejsc, które nie są oznaczone, jak np. małe obozowiska, namioty z wyposażeniem. W trakcie eksploracji mapy na pewno spotkasz ich dość sporo i warto będzie zapamiętać ich lokalizację.

System siatki i obszary zagrożenia

Unikatowy system siatki zaimplementowany w Fear the Wolves sprawia, że za każdym razem gdy rozpoczniesz mecz, mapa będzie zmieniać swoje obszary anomalii i radiacji w losowy sposób. Dzięki takiemu zabiegowi, Graczowi będzie bardzo ciężko przewidzieć w którym miejscu na mapie rozegra się finałowy etap meczu. Co za tym idzie, każdy rozegrany mecz będzie narzucał konieczność udania się w inne miejsce, gdzie Gracz będzie zmuszony dostosować się do panujących warunków.

Radiation zone (obszar objęty radiacją) - obszary zaznaczone czerwoną siatką oznaczają miejsca na których występuje anomalia Adrenaline Infection - Mapa w Fear the Wolves - legenda, sekrety, interesujące miejsca - Fear the Wolves - poradnik do gry
  1. Czerwony obszar - Jednolitym czerwonym kolorem oznaczono strefę Dead Zone, czyli koniec obszaru mapy. Obszar objęty śmiertelną radiacją.

Radiation zone (obszar objęty radiacją) - obszary zaznaczone czerwoną siatką oznaczają miejsca na których występuje anomalia Adrenaline Infection. Jest to etap drugi powstawania całkowitego skażenia terenu. Następnie, po upływie około 2 minut, strefa zostaje objęta radiacją i zamienia się w Dead Zone (czerwony obszar mapy).