Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Końcowy etap meczu w Fear the Wolves Fear the Wolves poradnik, porady

Poradnik do Fear the Wolves odpowie na jedno, niezwykle ważne pytanie: jak wygrać? Porady do gry pomogą Ci zrozumieć najważniejsze cechy i niebezpieczeństwa ostatniego etapu gry.

Nie ma określonego czasu po którym następuje końcowy etap rozgrywki, ale można przyjąć, że zaczyna się w momencie, gdy na polu walki zostało zaledwie kilku Graczy, a większy obszar mapy został objęty strefą radiacji - Końcowy etap meczu w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Nie ma określonego czasu po którym następuje końcowy etap rozgrywki, ale można przyjąć, że zaczyna się w momencie, gdy na polu walki zostało zaledwie kilku Graczy, a większy obszar mapy został objęty strefą radiacji. Jeśli udało Ci się przetrwać do tego momentu, powinieneś dysponować solidnym wyposażeniem. Co więcej, niezwykle przydatne będzie dodatkowe opancerzenie lub Kombinezon Hazmat.

Zadbaj o odpowiednie zasoby pożywienia i medykamentów

Istotne jest posiadanie zapasu medykamentów, pożywienia i używek, które w korzystny sposób wpłyną na kondycję Twojego Bohatera. Zwracaj też uwagę na zrzuty przedmiotów z samolotu ponieważ w takich skrzyniach możesz znaleźć niezwykle przydatne wyposażenie.

Nie narażaj się bez potrzeby

Pamiętaj, że rozgrywkę wygra ostatni Gracz, który zostanie przy życiu także staraj się nie narażać bez potrzeby. Znajdź dogodne miejsce na którymś z punktów wysokościowych, jak np. wieża lub dach budynku i przeczesuj okolicę przy pomocy broni snajperskiej. Gdy na ekranie pojawi się informacje o rozpoczętym procesie ewakuacji, postaraj się ustrzelić każdego, kto spróbuje skorzystać z możliwości ucieczki ponieważ w innym przypadku zakończy on całą rozgrywkę.