Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

SMGs w Fear the Wolves Fear the Wolves poradnik, porady

SMG jest niezwykle przydatne w walce na krótkim i średnim dystansie - SMGs w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

SMG jest niezwykle przydatne w walce na krótkim i średnim dystansie. Idealnie spisuje się w trakcie przeszukiwania budynków lub przeczesywania okolicy. Bronie typu SMG cechują się dobrą szybkostrzelnością i całkiem sporymi obrażeniami jednak tracą na swojej skuteczności przy walce na dalszą odległość.

UMP45

Statystyki

Opis

UMP45 - SMGs w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

UMP45

UMP45 cechuje się najlepszą celnością spośród wszystkich SMG dostępnych w Fear the Wolves, ale niestety nie wyrządza zbyt dużych obrażeń i jej szybkostrzelność także pozostawia wiele do życzenia. Pojemność magazynka w UMP45 jest na odpowiednim poziomie.

  1. UMP45 osiąga największą skuteczność do około 50 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
  2. UMP45 jest jak na razie najgorszą bronią SMG w grze dlatego bez wahania porzuć ją na rzecz innej, lepszej broni.

AEK-919

Statystyki

Opis

AEK-919 - SMGs w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

AEK-919

AEK-919 cechuje się znacznie większą szybkostrzelnością od UMP45, ale niestety cierpi z powodu niskiej celności. AEK-919 posiada największą pojemność magazynka spośród wszystkich SMG i może pomieścić aż 30 naboi.

  1. AEK-919 osiąga największą skuteczność do około 50 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
  2. W trakcie strzelania staraj się wykorzystywać technikę krótkich serii. W ten sposób będzie Ci łatwiej zapanować nad odrzutem broni.

UZI

Statystyki

Opis

UZI - SMGs w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

UZI

UZI jest chyba najlepszym wyborem spośród wszystkich SMG jeśli chodzi o walkę na krótkim i średnim dystansie. Posiada solidną szybkostrzelność dzięki czemu będziesz w stanie wyrządzić spore obrażenia. Co więcej, broń cechuje się dobrą celnością.

  1. UZI osiąga największą skuteczność do około 50 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
  2. UZI jest świetną bronią do walki na zabudowanym terenie, gdzie przeciwnicy chowają się za budynkami, a odległość między Graczami nie jest zbyt duża.

Vector

Statystyki

Opis

Vector - SMGs w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Vector

Vector posiada najwyższą statystykę szybkostrzelności spośród wszystkich SMG dostępnych w Fear the Wolves, ale cierpi z powodu małej pojemności magazynka. Co więcej, Vector cechuje się bardzo dużą stabilnością i niezłą celnością.

  1. Vector osiąga największą skuteczność do około 50 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
  2. Przy korzystaniu z tej broni niezwykle pomocny będzie dodatkowy magazynek.