Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Pistolety w Fear the Wolves Fear the Wolves poradnik, porady

Pistolety zaliczają się do grupy broni pomocniczych, które posiadają zazwyczaj kilkanaście nabojów w magazynku - Pistolety w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Pistolety zaliczają się do grupy broni pomocniczych, które posiadają zazwyczaj kilkanaście nabojów w magazynku. Z racji swojej wysokiej celności, najlepiej spisują się w walce na bliskim dystansie. Pistolety świetnie sprawdzają się na samym początku meczu, gdy każda broń daje przewagę nad nieuzbrojonym przeciwnikiem. W późniejszym etapie meczu z pistoletu korzysta się zazwyczaj w momencie, gdy w broni głównej skończyły Ci się naboje, a nie masz czasu na przeładowanie magazynka.

CZ-75b

Statystyki

Opis

CZ-75b - Pistolety w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

CZ-75b

CZ-75b cechuje się bardzo dużą stabilnością i celnością oraz wyrządza największe obrażenia spośród wszystkich pistoletów dostępnych w grze Fear the Wolves. Niestety, CZ-75b cierpi z powodu niskiej szybkostrzelności i małej pojemności magazynka.

 1. Korzystając z tej broni najlepszą metodą będzie celowanie w głowę przeciwnika, aby wykończyć go możliwie jak najmniejszą liczbą pocisków.
 2. CZ-75b osiąga największą skuteczność do około 20 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
 3. Z racji dużych obrażeń, za pomocą CZ-75b możesz wygrać zdecydowaną większość pojedynków na początku meczu.
 4. Z uwagi na to, że CZ-75b jest najgorszym z pistoletów dostępnych w grze, natychmiast zamień go na jakiś inny gdy tylko będziesz mieć ku temu okazję.

Fort 17

Statystyki

Opis

Fort 17 - Pistolety w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Fort 17

Fort 17 jest nieco lepszy od wcześniej opisanego CZ-75b ze względu na zwiększoną szybkostrzelność, ale jego statystyki również nie powalają. Podobnie, jak w przypadku wcześniej opisanego pistoletu, Fort 17 także cierpi na małą pojemność magazynka.

 1. Korzystając z tej broni najlepszą metodą będzie celowanie w głowę przeciwnika, aby wykończyć go możliwie jak najmniejszą liczbą pocisków.
 2. Fort 17 osiąga największą skuteczność do około 20 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
 3. Podobnie, jak w przypadku CZ-75b, posiadanie Fort 17 na początku meczu daje nie lada przewagę nad przeciwnikiem więc warto ją zebrać i gdy tylko będziesz mieć taką okazję, wymień Fort 17 na inną broń.

 

APS

Statystyki

Opis

APS - Pistolety w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

APS

APS jest jedynym pistoletem w Fear the Wolves, który posiada tryb automatyczny dzięki czemu będziesz w stanie w szybkim tempie oddać większą ilość strzałów, co przełoży się na ogólną ilość obrażeń. Co więcej, APS cechuje się największą pojemnością magazynka spośród wszystkich pistoletów. Niestety, celność tej broni pozostawia wiele do życzenia.

 1. APS osiąga największą skuteczność do około 20 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
 2. APS można znaleźć w większości budynków więc często będziesz mieć okazję, aby się do tej broni przyzwyczaić.
 3. Jeżeli na początku meczu uda Ci się znaleźć tłumik, będziesz mógł eliminować przeciwników z zaskoczenia.

Beretta 93R

Statystyki

Opis

Beretta 93R - Pistolety w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Beretta 93R

Największą zaletą Beretty 93R jest jej szybkostrzelność. Co więcej, broń wyrządza spore obrażenia i jako jedyna dysponuje trybem strzelania burst fire mode, który w bardzo szybkim tempie może zlikwidować przeciwnika. Co więcej, Beretta 93R jest dość stabilna dzięki czemu będziesz w stanie oddawać celne strzały, ale tylko z bliskiej odległości.

 1. Beretta 93R osiąga największą skuteczność do około 20 metrów. Powyżej tej odległości spada ilość obrażeń wyrządzanych przez broń.
 2. Jeśli przeciwnik ucieka od Ciebie i zyskuje na odległości, możesz być zmuszony zmienić broń na inną, która będzie dysponować lepszą celnością.
 3. Beretta 93R jak na razie jest najlepszym z dostępnych pistoletów więc za każdym razem porzuć aktualnie posiadany pistolet na rzecz Beretty.