Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Początek meczu w Fear the Wolves Fear the Wolves poradnik, porady

Na początku meczu w Fear the Wolves zazwyczaj ginie największa liczba zawodników, ponieważ lądują w tym samym miejscu i walczą o nieliczną broń znajdującą się na danym terenie - Początek meczu w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Na początku meczu w Fear the Wolves zazwyczaj ginie największa liczba zawodników, ponieważ lądują w tym samym miejscu i walczą o nieliczną broń znajdującą się na danym terenie. Kto pierwszy znajdzie broń, zyskuje przewagę. Postaraj się unikać starcia z uzbrojonymi przeciwnikami, jeśli sam nie dysponujesz żadną bronią. Warto się przy tym zastanowić, czy skakać w dokładnie to samo miejsce co wszyscy.

Rozgrzewka i lądowanie

Na początku Gracz zostaje umieszczony w jednym miejscu z resztą uczestników meczu. Wszystko, co dzieje się przez pierwsze kilkadziesiąt sekund nie będzie mieć żadnego wpływu na faktyczną rozgrywkę. Ten czas można wykorzystać na zmianę ustawień, dostosowanie prędkości myszy itp. Następnie, Gracze zostają wprowadzeni do helikoptera, który przetransportuje ich na miejsce meczu.

Początek meczu

Mecz właściwy zaczyna się w momencie, gdy znajdziesz się w helikopterze. Teraz będziesz musiał podjąć pierwszą niezwykle ważną decyzję, czyli wybrać miejsce lądowania i w odpowiednim momencie wyskoczyć z helikoptera. W trakcie lotu masz możliwość sterowania postacią, po czym następuje faza rozłożenia spadochronu i szybowania do celu. Zazwyczaj Gracze wybierają miejsca, gdzie znajdują się zabudowania ponieważ znaczna większość uzbrojenia została pochowana właśnie w ich obrębie. Jeśli zdecydujesz się wylądować w miejscu, które wybrało większa ilość Graczy musisz liczyć się z tym, że będziesz musiał z nimi walczyć o zapasy i uzbrojenie nawet w momencie, gdy będziesz dysponować tylko gołymi pięściami.

Wczesna eksploracja i zbieranie uzbrojenia

Gdy tylko wylądujesz na ziemi, natychmiast zacznij szukać uzbrojenia ponieważ jest wielce prawdopodobne, że tuż obok czai się przeciwnik, którego będziesz mógł łatwo zlikwidować przy użyciu jakiejkolwiek broni. Znaczna większość uzbrojenia została pochowana w budynkach mieszkalnych, szopach, garażach itp. Więc przeszukiwanie terenu zacznij właśnie od takich miejsc. W trakcie zbierania dodatkowych broni nie zapomnij podnosić paczek z amunicją, które z reguły znajdują się tuż obok. Broń bez amunicji na nic Ci się nie przyda. Nie zapomnij także o dodatkowym uzbrojeniu, jak kombinezony, butle tlenowe lub maski gazowe, a także medykamenty, które pomogą Ci przetrwać w tak nieprzyjemnym środowisku.