Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Wilki w Fear the Wolves Fear the Wolves poradnik, porady

Czy wilki są niebezpieczne? Gdzie można je znaleźć i jak z nimi walczyć? Tego i jeszcze więcej dowiecie się z poniższej strony poradnika do Fear the Wolves.

Wilki przeważnie grasują w grupach i wydaje się, że skupiają się w miejscach, gdzie można znaleźć wartościowe przedmioty. Wilki, które spotkasz w Fear the Wolves są dość sporych rozmiarów i charakteryzują się świecącymi na czerwono oczami. Niekiedy pojawiają się w najmniej oczekiwanych momentach, gdy np. starasz się uciec przed którąś z anomalii pogodowych.

Walka z wilkami

Wilki można powalić kilkoma nabojami z pistoletu jednak najbardziej efektowna będzie strzelba. Jeden strzał z bliskiej odległości powinien wystarczyć, aby powalić przeciwnika. Niestety, narobisz w ten sposób wiele hałasu więc jeśli obawiasz się, że ktoś Cię usłyszy, skorzystaj z broni z tłumikiem.

Pamiętaj, że w momencie, gdy Ty walczysz z krwiożerczymi wilkami, przeciwnik może czaić się tuż obok - Wilki w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Zachowaj ostrożność

Pamiętaj, że w momencie, gdy Ty walczysz z krwiożerczymi wilkami, przeciwnik może czaić się tuż obok. Zachowaj ostrożność i zawsze staraj się walczyć z wilkami za jakąś zasłoną, np. budynkiem. Choć obecnie nie stanowią takiego zagrożenia, jak mogłoby się wydawać, tak jeśli jesteś osłabiony, możesz zginąć.