Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Środkowy etap meczu w Fear the Wolves Fear the Wolves poradnik, porady

Po kilku minutach eksploracji w Fear The Wolves, zebraniu potrzebnego ekwipunku i pierwszych walkach, na mapie zostanie już mniejsza ilość Graczy - Środkowy etap meczu w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Po kilku minutach eksploracji w Fear The Wolves, zebraniu potrzebnego ekwipunku i pierwszych walkach, na mapie zostanie już mniejsza ilość Graczy. Od tego momentu zacznie się wyścig zbrojeń ponieważ kto pierwszy uzyska przewagę pod względem posiadanej broni i dodatkowego uzbrojenia, ten będzie miał większą szansę na przetrwanie. Należy także uważać na poszerzającą się strefę dead zone.

Uważna eksploracja

Zanim wejdziesz do któregoś z budynków dobrze się rozejrzyj i szukaj znaków wcześniejszej eksploracji. Zwróć szczególną uwagę na otwarte drzwi ponieważ będzie to oznaką, że ktoś wcześniej tu był lub wciąż przebywa w budynku. W takim wypadku nie ma co liczyć na znalezienie czegoś wartościowego.

Polowanie na przeciwników i walka z AI

W trakcie przemieszczania się po mapie musisz nie tylko uważać na potencjalnych przeciwników, ale także na anomalie pogodowe i wilki panoszące się po okolicy. Każdy oddany strzał może zdradzić Twoją pozycję i zaalarmować znajdujących się w pobliżu przeciwników dlatego strzelaj tylko w razie konieczności.