Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Jak wyleczyć radiację w Fear the Wolves Fear the Wolves poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 6 sierpnia 2018

W trakcie eksploracji mapy w grze Fear the Wolves na pewno chociaż raz odczułeś negatywne skutki radiacji. Pozostanie w takiej strefie może szybko zakończyć życie Twojego Bohatera więc warto unikać jej za wszelką cenę. Negatywne skutki radiacji można zwalczyć na kilka sposobów.

Jak rozpoznać obrażenia wyrządzane przez radiację?

Obrażenia wyrządzane przez radiację można zauważyć na pasku zdrowia Bohatera - Jak wyleczyć radiację w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Obrażenia wyrządzane przez radiację można zauważyć na pasku zdrowia Bohatera. Obszar objęty szaro-czerwonymi pasami oznacza obrażenia powstałe poprzez zetknięcie z radiacją. Na szczęście istnieją sposoby, aby zniwelować ten negatywny status.

Medykamenty, używki i pożywienie jako skuteczne antidotum na radiację

Do uleczenia radiacji możesz wykorzystać m - Jak wyleczyć radiację w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Do uleczenia radiacji możesz wykorzystać m.in. Antirad, Vodka, Booster. Każde z nich przywróci nieco zdrowia, które Twój Bohater utracił podczas kontaktu z radiacją. Co więcej, po uleczeniu obrażeń wyrządzonych przez radiację, pasek zdrowia powróci do swojego zwykłego stanu.

Gdzie znaleźć Antirad, Vodka, Bosster?

Zapasy potrzebne do uleczenia radiacji znajdują się dosłownie wszędzie. Najczęściej można jest znaleźć na obszarze zabudowanym, ale możesz się na nie natknąć także w porzuconych obozowiskach lub namiotach.