Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Gdzie znaleźć najlepsze bronie w Fear the Wolves Fear the Wolves poradnik, porady

Wiadomo, że w walce o przetrwanie przewagę ma ten, kto dysponuje lepszym uzbrojeniem dlatego posiadanie najlepszych możliwych broni daje nie lada przewagę nad przeciwnikiem. W Fear the Wolves istnieją miejsca w których bardzo często możesz natknąć się na uzbrojenie najwyższej klasy.

Gdzie szukać najlepszych broni?

Najlepszych broni należy szukać na obszarze placówek militarnych, które na mapie oznaczone są kolorem pomarańczowym - Gdzie znaleźć najlepsze bronie w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Najlepszych broni należy szukać na obszarze placówek militarnych, które na mapie oznaczone są kolorem pomarańczowym. Na mapie możesz znaleźć aż 7 placówek tego typu. Pamiętaj jednak, że są to miejsca w których najczęściej spotkasz wroga więc musisz liczyć się z tym, że o najlepsze uzbrojenie trzeba będzie walczyć.

Kolejnym źródłem w którym możesz znaleźć najlepsze bronie są zrzuty zapasów z samolotu - Gdzie znaleźć najlepsze bronie w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Kolejnym źródłem w którym możesz znaleźć najlepsze bronie są zrzuty zapasów z samolotu. W skrzyniach można znaleźć broń najlepszego gatunku i dodatkowe gadżety. Co więcej, możesz znaleźć w nich pancerz.