Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Gadżety w Fear the Wolves Fear the Wolves poradnik, porady

Ostatnia aktualizacja: 28 sierpnia 2018

W grze Fear the Wolves, Gracz ma możliwość doboru dodatkowych modyfikacji do poszczególnych karabinów i pistoletów, takich jak: celowniki, dodatkowe magazynki i hamulce wylotowe - Gadżety w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

W grze Fear the Wolves, Gracz ma możliwość doboru dodatkowych modyfikacji do poszczególnych karabinów i pistoletów, takich jak: celowniki, dodatkowe magazynki i hamulce wylotowe. Każde dodatkowe udogodnienie zwiększa precyzję broni i pozwala na skuteczniejsze jej wykorzystywanie. Poniżej znajdziesz informacje, które przybliżą Ci nieco temat gadżetów dostępnych w Fear the Wolves.

Celowniki

Standardowy celownik dostępny w każdej broni nie jest na tyle dokładny, aby można było uzyskiwać zadowalające rezultaty w każdych warunkach pogodowych dlatego też bardzo ważne jest, aby odpowiednio przystosować broń do walki z przeciwnikiem - Gadżety w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Standardowy celownik dostępny w każdej broni nie jest na tyle dokładny, aby można było uzyskiwać zadowalające rezultaty w każdych warunkach pogodowych dlatego też bardzo ważne jest, aby odpowiednio przystosować broń do walki z przeciwnikiem.

  1. Dodatkowe celowniki nie są uniwersalne i różnią się miedzy sobą pod względem wykonania i możliwości przybliżenia. Te najlepsze, które gwarantują największe przybliżenie można zamontować do większości popularnych karabinów szturmowych i SMG.
  2. Przy zmianie broni głównej pamiętaj o tym, aby przełożyć dodatkowy celownik do nowej broni.

Magazynki

Dodatkowe magazynki są niezwykle przydatne w trakcie zmagań w Fear the Wolves szczególnie gdy jesteś zmuszony korzystać z broni, która mieści zaledwie 10 naboi w magazynku głównym - Gadżety w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Dodatkowe magazynki są niezwykle przydatne w trakcie zmagań w Fear the Wolves szczególnie gdy jesteś zmuszony korzystać z broni, która mieści zaledwie 10 naboi w magazynku głównym. Dysponując większa ilością naboi niż przeciwnik masz możliwość oddania dłużej serii co może mieć wpływ na wynik pojedynku.

  1. Pamiętaj, że dodatkowe magazynki nie są urządzeniem uniwersalnym. Dzielą się one na kategorie pod względem rodzaju broni więc te pasujące do zwykłych pistoletów nie będziesz mógł wykorzystać do karabinu szturmowego.
  2. Przy zmianie broni głównej pamiętaj o tym, aby przełożyć magazynek do nowej broni.
  3. Niektóre bronie posiadają dużą pojemność magazynka więc dodatkowy nie będzie rzeczą niezbędną, ale na pewno jest to rzecz na którą warto zwrócić uwagę.

Hamulec wylotowy

Hamulec wylotowy to urządzenie wylotowe zmniejszające odrzut broni palnej - Gadżety w Fear the Wolves - Fear the Wolves - poradnik do gry

Hamulec wylotowy to urządzenie wylotowe zmniejszające odrzut broni palnej. Za pomocą takiego hamulca możesz ograniczyć odrzut broni co przełoży się na lepszą kontrolę nad celownikiem. Jeżeli znajdziesz takie urządzenie zawsze warto przypisać je do odpowiedniej broni.

  1. Pamiętaj, że hamulce wylotowe nie są urządzeniem uniwersalnym. Hamulce dzielą się na kategorie pod względem rodzaju broni więc te pasujące do zwykłych pistoletów nie będziesz mógł wykorzystać do karabinu szturmowego.
  2. Przy zmianie broni głównej pamiętaj o tym, aby przełożyć hamulec wylotowy do nowej broni.