Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Fear the Wolves - poradnik do gry

Fear the Wolves - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Czego NIE robić w Fear the Wolves? Fear the Wolves poradnik, porady

Niniejszy rozdział zawiera kilka wskazówek odnoszących się do tego, czego NIE należy robić w Fear the Wolves. Stosowanie się do tych zasad może przyczynić się do przeżycia na polu walki. Zwłaszcza na początku kilka porad przyda się, aby zrozumieć trudny i nieprzystępny świat gry. Fear the Wolves to battle royale, ale jednak to zdecydowanie inna gra niż Fortnite czy PUBG. Oprócz przeciwników sterowanych przez innych graczy online musisz bowiem zwracać uwagę na anomalie, pogodę, wilki czy mutanty.

Nie biegaj po otwartym terenie

Biegając po otwartym terenie, jak np. łąki lub drogi, jesteś niezwykle łatwym celem do zlikwidowania. Przemieszczając się po mapie zawsze staraj się zapewnić sobie jakiś rodzaj ochrony, gdzie będziesz mógł się schować w razie niebezpieczeństwa.

Nie wystawiaj się na odstrzał

Gdy zlikwidujesz przeciwnika, upuści on swoje uzbrojenie. Zastanów się, czy warto zaryzykować i wystawić się na atak, aby przejrzeć fanty przeciwnika.

Nie skacz z dużej wysokości

Upadek z dużej wysokości może kosztować Twojego Bohatera nieco zdrowia. Zawsze staraj się znaleźć inną drogę w dół.

Nie pozostawaj na obszarze objętym anomaliami

Anomalie pogodowe nie tylko utrudniają rozgrywkę, ale także mogą doprowadzić do śmierci Twojego Bohatera. Staraj się ich unikać.

Nie strzelaj, zanim nie wycelujesz

Strzelając na ślepo zaalarmujesz przeciwnika, że jesteś w pobliżu. Gdy zauważysz cel, najpierw dobrze wyceluj, a później oddaj strzał.

Nie zapominaj o przeładowaniu broni

Zawsze staraj się utrzymywać możliwie jak największą ilość naboi w magazynku. Przeładowanie lub zmiana broni w trakcie pojedynku w najlepszym przypadku będzie Cię kosztować kilka sekund i utratę nieco zdrowia, a w najgorszym zakończy Twój udział w zabawie.

Nie korzystaj z broni snajperskiej w walce na bliskim kontakcie

Broń snajperska świetnie spisuje się w walce na dalekim dystansie, ale gdy dochodzi do walki w bliskim kontakcie zdecydowanie lepiej jest wykorzystać karabin maszynowy lub zwykły pistolet.

Nie zostawiaj otwartych drzwi

Wszystkie drzwi w Fear the Wolves od samego początku meczu są zamknięte. Gdy pozostawisz je otwarte, poinformujesz przeciwnika, że ktoś może znajdować się w środku lub że nie warto tracić czasu na przeszukanie takiego budynku.

Nie rozpoczynaj walki, której nie możesz wygrać

Jeżeli masz do dyspozycji jedynie gołe pięści lub broń białą, nie porywaj się na Gracza posiadającego karabin maszynowy lub broń snajperską. Szanse na wygranie takiego pojedynku są równe zeru.