Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Mody do Pure Farming 2018 i wsparcie dla modów Pure Farming 2018 poradnik, solucja

Poniżej znajdziecie informacje na temat modów do Pure Farming 2018. Twórcy planują wsparcie dla sceny moderskiej Pure Farming, początkowo wprowadzając jednak tylko możliwość dodania nowych maszyn.

Żadna farmerska gra nie będzie kompletna, jeśli nie otrzyma wsparcia tysięcy fanów z całego świata. Pure Farming 2018 nie będzie tu wyjątkiem, z czego twórcy zdają sobie sprawę. Pure Farming 2018 będzie posiadało wsparcie dla modów i sceny moderskiej.

Wsparcie dla modów w Pure Farming 2018

Studio Ice Flames wraz z Techlandem zapowiedziało, iż po premierze gry (13 marca 2018), wypuszczą patcha, który doda wsparcie dla modów do Pure Farming. Wiemy już, co dokładnie zostanie wprowadzone i jakie narzędzia dostaną autorzy modów.

Mody do Pure Farming 2018 przynajmniej na początku będą dotyczyły tylko dodawania nowych maszyn do gry. Twórcy udostępnią nam możliwość dodania nowych modeli, jednak sam model będziemy musieli zaprojektować sobie sami, używając zewnętrznego oprogramowania. Jeśli już wykonacie model nowego pojazdu, możecie zaimplementować go do gry jako plik FBX, a następnie w grze określicie jego parametry takie jak moc silnika, szybkość, spalanie paliwa itd. Twórcy przekonują, że sam proces będzie łatwy i przejrzysty.

Oczywiście, mody dodające nowe maszyny do Pure Farming to zaledwie początek - twórcy twierdzą, że będą śledzili scenę moderską i słuchali sugestii graczy oraz autorów modów. Być może więc maszyny to początek pełnego wsparcia modów w Pure Farming 2018.

Narzędzie moderskie do implementowania nowych maszyn i określania ich parametrów ma być proste i przejrzyste. - Mody do Pure Farming 2018 i wsparcie dla modów - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Narzędzie moderskie do implementowania nowych maszyn i określania ich parametrów ma być proste i przejrzyste.

Kiedy premiera modów do Pure Farming 2018?

Twórcy nie podali jeszcze dokładnie daty premiery wprowadzenia wsparcia dla modów w Pure Farming 2018. Wiemy natomiast, że ma się to stać już wkrótce, na chwilę po premierze gry.

Mody do Pure Farming 2018 na konsolach?

Mody do Pure Farming 2018 na PC to nie wszystko - gra ukazała się również na konsolach PS4 i XONE. Zapytani twórcy o wsparcie dla modów na konsolach odpowiedzieli, że o ile nie planują udostępniania narzędzi do tworzenia modów do Pure Farming na konsolach, to planują wykorzystywać najlepsze i najciekawsze mody i implementować je do gry na konsolach w postaci darmowych DLC.