Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Świat staje otworem, solucja Pure Farming 2018 Pure Farming 2018 poradnik, solucja

Na tym etapie kampanii Pure Farming 2018 odblokowujesz drugą połówkę mapy oraz zyskujesz dostęp do Włoch. Dodatkowo odblokowane zostają dwa zadania poboczne.

Podróż do Włoch

Kolejny etap gry to podróż do Włoch. Aby to uczynić, udaj się najpierw do Centrum Logistycznego na północy. Od teraz możesz przenieść się do Włoch w dowolnym momencie gry korzystając z tabletu (zakładka Funkcjonalności->Podróż) lub jasnego pola w Centrum. Później możesz transportować do innych krajów także posiadane maszyny. Pamiętaj jednak, że podróż kosztuje ponad 1000 EUR, a dodatkowo za transport każdej z maszyn musisz dopłacić po 200 EUR.

Zbiór jest stosunkowo szybki, a maszyna sama trzyma się wyznaczonego pasa - Świat staje otworem, solucja Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Zbiór jest stosunkowo szybki, a maszyna sama trzyma się wyznaczonego pasa

We Włoszech czeka na ciebie kombajn Gregoire G9. Pozwala on na zbiór oliwek oraz winogron, czym zajmiesz się właśnie w tej części zadania. Aby rozpocząć zbiór ustaw się maszyną przy rzędzie drzewek i uruchom sprzęt. Następnie poruszaj się pomiędzy kolejnymi rzędami, aż napełnisz zbiornik. Zauważ, że maszyna po obraniu rzędu porusza się równo, bez potrzeby korygowania kierunku jazdy.

Rozładuj maszynę we wskazanym miejscu, nie możesz przenieść ładunku na naczepę - Świat staje otworem, solucja Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Rozładuj maszynę we wskazanym miejscu, nie możesz przenieść ładunku na naczepę

Drugą cechą pojazdu jest możliwość rozładowania go w magazynie / punkcie skupu. Kombajny zbożowe tego nie potrafią - musisz uprzednio rozładować zbiory na naczepę, by móc je rozładować w budynku. Zajmij się teraz zbiorem oliwek i winogron w wyznaczonych miejscach i przewieź dobra do określonych składów. Po uporaniu się z tym prostym zadaniem powróć do Montany.

Hodowla krów

Teraz przejdziemy do nieco bardziej złożonego zadania, jakim jest hodowla krów. Najpierw musisz zakupić oborę przy swojej farmie - jej koszt to 25 000 EUR. Kolejno zakup 5 krów, za cenę 220 EUR / sztuka.

Zbuduj oborę we wskazanym miejscu - krowy to najdroższa inwestycja w grze - Świat staje otworem, solucja Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Zbuduj oborę we wskazanym miejscu - krowy to najdroższa inwestycja w grze

Następnym krokiem będzie nabycie paszy. W zależności od tego, czym karmisz bydło, inną ilość mleka. Z tego względu warto postarać się o najwyższą jakość karmy, czyli paszę przygotowaną samodzielnie z trawy i słomy. W tym zadaniu jednak pójdziemy na łatwiznę i zakupimy pokarm syntetyczny. Podejdź obok worków z paszą znajdujących się przy oborze i zakup ok. 100 sztuk. Zwróć uwagę, że cielaki nie dojrzewają nim nie dostarczysz im karmy, na tym stadium rozwoju nie przynoszą żadnych korzyści. Po ukończeniu tego etapu awansujesz na poziom 3. Pozwoli ci to na zakup zaawansowanego sprzętu rolniczego w sklepie, odblokujesz także kilka nowych zadań pobocznych... Warto pilnować swoich krówek - w późniejszym etapie gry otrzymasz zadanie poboczne na 24 000 litrów mleka!

Zadanie opcjonalne: Pomoc w drugim sadzie

Udaj się ponownie do farmera, przy sadzie jabłkowym na północy, niedaleko sklepu. Poprosi cię o napełnienie zbiornika wodnego i opryskanie drugiego sadu, śliwkowego (kolejność jest istotna!). Za wykonanie zadania otrzymasz 5 000 EUR. Warto się go podjąć, gdyż nie jest to ciężka ani pracochłonna robota. Na wykonanie zadania masz 16 godzin.

Musisz rozładować pojemnik z użyciem naczepy Metaltech DB8 - inaczej zadanie nie zostanie uznane - Świat staje otworem, solucja Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Musisz rozładować pojemnik z użyciem naczepy Metaltech DB8 - inaczej zadanie nie zostanie uznane

Sad znajduje się na północnym skraju mapy. Przed udaniem się tam nie zapomnij napełnić swoich maszyn. Po ukończeniu zadania sad należy do ciebie i odblokujesz nowe, powiązane zadanie poboczne, opisane poniżej.

Zadanie opcjonalne - Chińskie interesy, część 1-3

To zadanie rozpoczyna się, gdy nabędziesz pierwszy sad śliwkowy (możesz samodzielnie zakupić takowy sad lub otrzymać go po ukończeniu zadania Zadanie opcjonalne: Pomoc w drugim sadzie.

Naczepę z dobrami ustaw w małej uliczce przy barze - Świat staje otworem, solucja Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Naczepę z dobrami ustaw w małej uliczce przy barze

Zleceniodawcę znajdziesz w mieście na zachodzie, nieopodal banku. Misja dzieli się na trzy niezależne części: w każdej z nich musisz dostarczyć do baru 500kg owoców. Kolejne dostawy to śliwki, gruszki, na końcu jabłka. Za wykonanie każdego zlecenia otrzymasz 5 000 EUR, a na ich realizację otrzymujesz 3 dni. Nie podejmuj się kolejnych zadań dopóki nie nabędziesz określonych sadów.

Zadanie opcjonalne - Pozostawione maszyny

Jest to bardzo proste zadanie, którego zleceniodawcę znajdziesz na wschodzie mapy, na granicy nowo odblokowanego obszaru. Jedyne, czego wymaga od ciebie, to transport czterech maszyn z miejsca na miejsce. Otrzymasz za to 5 000 EUR, a na wykonanie zadania masz 24 godziny. Potrzebny będzie ci do tego jedynie twój ciągnik. Maszyny będą rozlokowane w różnych miejscach, podobnie różne będą miejsca, do których mają zostać dostarczone. Pamiętaj, że możesz ułatwić sobie zadanie korzystając z teleportacji do posiadanych miejsc oraz sklepów. Dodatkową nagrodą za ukończenie zadania jest ciągnik Zetor Forterra 150.

Zadanie opcjonalne - Za przydrożnym barem, część 1-3

W tym zadaniu należy dostarczyć do baru pomidory. Ów bar - gdzie zadanie również się rozpoczyna - znajduje się na wschodzie nowej lokacji, niedaleko na północ od sklepu, w którym do tej pory nabywałeś pojazdy. Na ukończenie zadania masz 3 dni, a nagrodzony zostaniesz gotówką w wysokości 5 000 EUR. Pomidory możesz wyhodować w szklarni. Będą gotowe do zebrania w ciągu doby. Możesz także wykorzystać zmagazynowane pomidory, jeśli takowe posiadasz. Ważne: musisz dostarczyć jedną partię pomidorów w skrzynkach, załadowanych na pickupa. Jeśli dostarczy je na przyczepie dołączonej do ciągnika, nie zostaną przyjęte. Dostawa musi wynosić 10 skrzynek.

Zadanie jest proste, a otrzymasz dużo większe wynagrodzenie niż w przypadku samodzielnej sprzedaży warzyw - Świat staje otworem, solucja Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Zadanie jest proste, a otrzymasz dużo większe wynagrodzenie niż w przypadku samodzielnej sprzedaży warzyw

W drugim etapie zadania dostarczyć musisz 500kg papryk z twojej cieplarni; tym razem możesz jednak wykorzystać przyczepkę. Otrzymasz takie samo wynagrodzenie i identyczną ilość czasu na realizację zlecenia. W trzecim zleceniu - jak łatwo się domyśleć - musisz dostarczyć 500kg kapusty (na takich zasadach jak dotychczas).