Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak szybko zarabiać w Pure Farming 2018? Pure Farming 2018 poradnik, solucja

Jesteś bankrutem? Dowiedz się, jak szybko zarabiać oraz w jaki sposób wzbogacić się w Pure Farming 2018. Sposób na szybkie pieniądze nie jest łatwy i wymaga znajomości paru porad.

Aby szybko zarobić duże ilości pieniędzy, w pierwszej kolejności po rozpoczęciu gry zajmij się inwestowaniem - jeśli masz za mało pieniędzy, pobierz pożyczkę. Inwestycje będą same się spłacać, a po pewnym czasie przynosić stały, dzienny zysk, w wysokości nawet 16 000 EUR / dzień. Możesz nabywać panele słoneczne (w Montanie oraz jeden zestaw w Kolumbii) oraz elektrownie wiatrowe (Montana i Włochy).

Świnie to opłacalna inwestycja, jeśli jednak chcesz je samodzielnie zwozić do ubojni, zajmie ci to masę czasu - Jak szybko zarabiać w Pure Farming 2018? - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Świnie to opłacalna inwestycja, jeśli jednak chcesz je samodzielnie zwozić do ubojni, zajmie ci to masę czasu

W drugiej kolejności warto zainwestować w świnie. Zakup chlewnie (w Montanie znajdują się 3) rozbuduj je i zakup po 20 świń w każdej. Teraz nabądź paszę z pobliskich worków - 50 worków dla 10 świń, 100 worków dla 20. Po 3 dniach świnie dorosną i możesz je sprzedać - z użyciem naczepy bądź tabletu. Aby biznes był szybki, przynosił duże korzyści przy małych nakładach pracy, sprzedawaj je przez tablet. Przy 20 świniach twój zarobek wynosi ok. 13 000 EUR, a chlewnie możesz mieć trzy...

Regionem, w którym szybko można się wzbogacić we wczesnych fazach gry jest zdecydowanie Japonia. Obszar gry jest mały, ceny potrzebnego sprzętu i działek tanie, a zyski umiarkowanie wysokie. Jednakże czas poświęcony transport i przygotowanie upraw jest najniższy. Dostępne są trzy szklarnie ulokowane blisko siebie, pola są tanie, a do uprawy ryżu wymagane są tylko dwie czynności, zaś owoce z sadów zbierasz wygodnie z drewnianych pojemników.