Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dostępne regiony w Pure Farming 2018 Pure Farming 2018 poradnik, solucja

W Pure Farming przyjdzie Ci sadzić i zbierać plony w takich miejscach jak: Montana, Kolumbia, Japonia i Włochy. Dzięki DLC możesz również uzyskać dostęp do Niemiec.

W grze dostępne są 4 regiony domyślne. Należą do nich: USA (Montana), Japonia, Kolumbia oraz Włochy. W każdym z tych krajów możesz rozpocząć rozgrywkę swobodną otrzymując domyślny sprzęt do prac podstawowych. Jednakże w trakcie rozgrywki możesz przenosić się między lokacjami w dowolnym momencie, wykorzystując tablet (ceny wyższe o 20%) lub Centrum Logistyczne. Każda podróż zajmuje zawsze 8 godzin. Podróż kosztuje domyślnie 1000 EUR, oraz opcjonalnie dodatkowa opłata za każdą maszynę, którą przewozisz. Nie możesz jednak przewozić sprzętu z zawartością - zbiorniki muszą uprzednio zostać opróżnione.

Ważne - podczas przenoszenia się do innych lokacji, w pozostałych czas biegnie normalnie (rośliny rosną, mogą także uschnąć), jednakże twoi pracownicy nie pracują, gdy nie jesteś w danym regionie.

Zauważ także, że w wielu krajach innych niż USA większość skupów i składów przeznaczonych jest na jeden typ roślin - sprzyja to strategii skupienia się na jednym gatunku upraw.

Montana

Montana to lokacja główna, znajdziesz tu najwięcej pól, różnorodności i inwestycji. Tylko w Montanie możesz zbierać sekretne szafiry. W USA możesz uprawiać podstawowe zboża: jęczmień, pszenicę i żyto. Poza tym także ziemniaki. Występują tu 3 gatunki owoców w sadach: jabłka, gruszki oraz śliwki. W szklarniach możesz hodować: pomidory, kapustę oraz paprykę.

Garaż w Montanie z podstawowym wyposażeniem - Dostępne regiony w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Garaż w Montanie z podstawowym wyposażeniem

Dodatkowo możesz zająć się hodowlą zwierząt małych: kur i królików, oraz dużych: krów i świń. Dzięki krowom otrzymujesz dostęp do mleka, obornika płynnego i stałego, które mają swoje niezależne wartości na rynku.

Kolumbia

Kolumbia słynie z dwóch gatunków upraw: pól kawy, jako rodzajów sadów, oraz pól konopi, które zbierzesz używając specjalnego kombajnu. Do zbioru obu gatunków roślin potrzebne są dwa oddzielne kombajny.

Kolumbia - Dostępne regiony w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Kolumbia

Dodatkowo znajdziesz tu jeden zespół paneli słonecznych, jako korzystną inwestycję długodystansową. W Kolumbii często jest sucho, a rośliny potrzebują dużo wody. Ukształtowanie terenu także bywa przeszkodą w pracach. Przenosząc się tu warto zainwestować w mocny i szybki ciągnik.

Japonia

Japonia to zdecydowanie najmniejsza i najtańsza lokacja. Działki są tanie, wszędzie masz blisko, a zbiory są w niewygórowanych ilościach. Możesz uprawiać tu ryż, zbierać wiśnie z sadów oraz zająć się wasabi w cieplarniach.

Japonia - Dostępne regiony w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Japonia

Na główną uwagę zasługuje ryż, do którego uprawy wystarczają dwa kroki: orka i sianie (specjalnym siewnikiem). Lokacja może się jednak szybko znudzić. Obszar jest dość wilgotny, dlatego warto inwestować w sady - jest duża szansa, że rzadko będziesz musiał uzupełniać ich zbiorniki wody.

Włochy

We Włoszech nie znajdziesz żadnych pól pod uprawy. Jedyne co się tu hoduje to oliwki i winogrona w małych sadach oraz bakłażany w cieplarniach.

Włochy - Dostępne regiony w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Włochy

Tak oliwki jak i winogrona zbierzesz specjalnym kombajnem, a jako że mają one charakter sadów, do twoich zadań należy jedynie nawadnianie i opryskiwanie roślinek. W tej lokacji odnajdziesz także kilka elektrowni wiatrowych w które możesz zainwestować.