Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Zwiedzanie Japonii, solucja Pure Farming 2018 Pure Farming 2018 poradnik, solucja

Ostatni etap gry to udanie się do Japonii, by zapoznać się z okolicą, uprawami i maszynami dostępnymi w tym obszarze. Możesz tu uprawiać wiśnie oraz zająć się hodowlą ryżu, najpierw jednak ukończ podstawowe zadania, by zapoznać się z nowymi maszynami i okolicą.

Zbiór wiśni

W pierwszym kroku przenieś się na obszar Japonii z użyciem tabletu bądź Centrum Logistycznego i zabierz ze sobą przyczepkę oraz dowolny ciągnik. Twoim pierwszym bowiem zadaniem będzie transport wiśni z sadu do skupu.

Zbiór wiśni wygląda analogicznie, jak owoców znanych z Montany - Zwiedzanie Japonii, solucja Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Zbiór wiśni wygląda analogicznie, jak owoców znanych z Montany

Odbywa się to w analogiczny sposób, jak w przypadku każdego sadu - wystarczy podjechać ciągnikiem z przyczepką pod drewnianą skrzynię przy sadzie i załadować owoce.

Sadzenie ryżu

Drugie zadanie to przygotowanie pola, aby mógł na nim wyrosnąć ryż. Proces rozpoczniesz standardowo od zorania pola.

Pola ryżowe wystarczy zorać i obsadzić - Zwiedzanie Japonii, solucja Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Pola ryżowe wystarczy zorać i obsadzić

Wszystkie maszyny wymagane do pracy zostaną dostarczone do Japonii. Tym razem poziom orki musi wynosić 95%, więc nie możesz pozwolić sobie na zbyt duże zaniedbania.

Pojazd będziesz musiał załadować przynajmniej 2x, by zapełnić całe pole - Zwiedzanie Japonii, solucja Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Pojazd będziesz musiał załadować przynajmniej 2x, by zapełnić całe pole

Do sadzenia użyjesz specjalnej maszyny Redlands RP824. Jest to pojazd samodzielny. Przed wyjazdem na pole nie zapomnij go napełnić nasionem z palety przy wiacie. Główną wadą pojazdu (poza niską mocą silnika) jest mała pojemność zbiornika na nasiona - z pewnością będziesz musiał go dodatkowo uzupełniać. Teraz praca musi zostać wykonana w min. 90%.

Kombajn opróżnisz tylko do małej naczepki, z powodu krótkiej rury - Zwiedzanie Japonii, solucja Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Kombajn opróżnisz tylko do małej naczepki, z powodu krótkiej rury

Dalej, przesiądź się do kombajnu ryżowego i podepnij nakładkę. Udasz się na inne pole, aby nie zmuszać cię do oczekiwania na wyrośnięcie ryżu. Wystarczy, że zbierzesz pełny kombajn, aby zakończyć ten etap zadania. Ważne - kombajn możesz wyładować jedynie na niską naczepkę Metaltech PH4.