Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Kredyt w Pure Farming 2018 Pure Farming 2018 poradnik, solucja

Czy warto brać kredyt w Pure Farming 2018? Dowiedz się wszystkiego o kredytach, odsetkach i bankowości w nowej farmerskiej grze.

Kredyt możesz pobrać z poziomu swojego tabletu (oprocentowanie wyższe o 1% kwoty) lub osobiście w banku. Minimum to 5000 EUR, a maksimum uzależnione jest od twojego majątku; możesz pobrać kilka kredytów.

Najlepszą opcją jest osobiste pobranie kredytu w banku - Kredyt w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Najlepszą opcją jest osobiste pobranie kredytu w banku

Kredyt możesz rozbić na ustaloną ilość rat, max 30. Co jest dużym plusem, wysokość kwoty, jaką musisz oddać bankowi, wynosi domyślnie 8%, niezależnie od ilości rat. Warto więc pobierać kredyty, gdy masz plan na dobrą inwestycję. Korzystając z tabletu możesz także nadzorować ilość rat do spłacenia, a także spłacić dodatkową ratę, by szybciej pozbyć się długu.

Z poziomu tabletu możesz pobrać oraz nadzorować spłacanie kredytów - Kredyt w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Z poziomu tabletu możesz pobrać oraz nadzorować spłacanie kredytów

Dobrym pomysłem na rozpoczęcie gry jest pobranie wysokiego kredytu i zakup paneli słonecznych oraz elektrowni wiatrowych. Dobierz kwotę pożyczki tak i rozkład rat tak, aby codziennie otrzymywać nieco gotówki, a po około miesiącu, gdy inwestycja zostanie spłacona, będziesz codziennie otrzymywał spory zastrzyk gotówki. Pozwoli ci on także na pobranie innego "samospłacalnego" kredytu.