Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Konserwacja pojazdów, naprawa maszyn w Pure Farming 2018 Pure Farming 2018 poradnik, solucja

Jak naprawić maszynę w Pure Farming 2018? Poniższa strona to porady, które nauczą się dbać o swoje ciągniki i kombajny. Dowiesz się, jak naprawić pojazd, jak umyć, a także zatankować traktor.

W tym dziale dowiesz się w jaki sposób zadbać o swoją maszynę, aby służyła ci jak najdłużej i bez żadnego szwanku.

Mycie maszyn

Mycie pojazdu ma znaczenie tylko wizualne, nie wpływa na jego kondycję. Pojazd jak i wszelkie maszyny możesz umyć przy warsztacie za darmo.

Mycia możesz dokonać przy każdym warsztacie - Konserwacja pojazdów, naprawa maszyn w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Mycia możesz dokonać przy każdym warsztacie

Wjedź pod przybudówkę i podejdź do myjki ciśnieniowej i skieruj ja na pojazd, po chwili będzie wyglądał jak nowy.

Możesz także skorzystać z myjni automatycznych na każdej stacji benzynowej. Wjedź pojazdem do środka, wyjdź na zewnątrz i aktywuj myjnię z panelu kontrolnego na ścianie. Za tą usługę musisz zapłacić 75 EUR.

Tankowanie pojazdów

Każdy z twoich pojazdów ma różne zużycie paliwa, jak i pojemność baku. Paliwo możesz zatankować na każdej stacji benzynowej.

Każdy z pojazdów możesz zatankować na dowolnej stacji benzynowej - Konserwacja pojazdów, naprawa maszyn w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Każdy z pojazdów możesz zatankować na dowolnej stacji benzynowej

Wystarczy podjechać w pobliże dystrybutorów i nacisnąć I. Miej na uwadze, że także samochód którym się nie poruszasz spala paliwo, jeśli siedzisz w nim i odejdziesz chwilowo od gry.

Paliwo możesz zakupić zdalnie, gdy bak będzie pusty - Konserwacja pojazdów, naprawa maszyn w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Paliwo możesz zakupić zdalnie, gdy bak będzie pusty

Jeśli braknie ci paliwa podczas pracy wyświetli ci się okienko z możliwością zakupu "zdalnie" ta opcja jest mniej optymalna, ponieważ koszt paliwa jest o 50% wyższy. Nie są to wielkie sumy, jednak w przypadku pojazdów o dużych zbiornikach (jak np. kombajn) warto jednak od czasu do czasu zaoszczędzić tankując go na stacji.

Naprawa pojazdów

Twoje maszyny z czasem zużywają się. Miej na uwadze np. zmniejszoną prędkość pojazdu podczas pracy, by dostrzec, kiedy dzieje się coś niepokojącego.

Stanowisko naprawcze - Konserwacja pojazdów, naprawa maszyn w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Stanowisko naprawcze

Pojazd otrzymuje 100% uszkodzeń, gdy zostanie utopiony. Do całkowicie zniszczonego pojazdu nie możesz podpiąć żadnych urządzeń. Aby naprawić pojazd, wjedź w nim do dowolnego warsztatu i podejdź do terminala. Stamtąd możesz wybrać, które części chcesz naprawić. Warto co kilka tygodni monitorować stan urządzeń, by nie świadomie nie pogarszać tempa pracy. Urządzenia (naczepy, pługi itp.) nie ulegają uszkodzeniu, jedynie pojazdy silnikowe (ciągniki, ciężarówki, kombajny).