Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady na start w Pure Farming 2018 Pure Farming 2018 poradnik, solucja

Jak zacząć w Pure Farming? Co należy zrobić na początku? Porady dla początkujących przydadzą się, aby zrozumieć grę i wykonać pierwsze prace na polu oraz inwestycje.

Rozdział z poradami ogólnymi przyda się każdemu początkującemu farmerowi w Pure Farming 2018. Nasze porady skupiają sie na istotnych drobiazgach, które jednak pomogą zarabiać. Dowiesz się także, jak najlepiej kupować i kiedy sprzedawać swoje towary.

Notatnik i statystyka

Podczas gry wartko korzystać np. z notatnika. Wiele wartości możesz wyczytać np. z danych statystycznych, jednak nie wszystkie (np. ile dni minęło od zakupu krów, aby wiedzieć, że niebawem przestaną produkować mleko i będziesz musiał je sprzedać). Pure Farming 2018 nie podanje wszystkich istotnych informacji na tacy, dlatego potrzebna jest pamięć lub zapisane wskazówki.

Notuj i zapamiętuj

Warto także notować / zapamiętywać takie wartości jak np. prędkość maksymalna ciągnika lub kombajnu podczas prac polowych. Dzięki temu będziesz wiedział, żeby naprawić pojazd (gdy owa prędkość zmniejszy się).

Kupuj hurtowo

Gdy dokonujesz inwestycji, np. w zwierzęta hodowlane, nie staraj się kupować kilku, a lepiej zbierz pieniądze aby zakupić tyle, ile możesz. Słaba inwestycja przyniesie mały profit i długo będzie się zwracać nim zacznie faktycznie przynosić zysk, mimo czasami sporego nakładu pracy.

Paliwo w pojazdach spala się nawet w czasie postoju

Gdy siedzisz w pojeździe i np. korzystasz z tabletu czy odchodzisz chwilowo od gry, paliwo nadal jest spalane. Wysiądź z samochodu, gdy z niego nie korzystasz.

Wiatry i teleportacja

Kupuj wiaty i licznie korzystaj z teleportacji - zaoszczędzisz masę czasu. Pamiętaj, że możesz przenosić się także mają podpięte maszyny (a ich zawartość razem z nimi). Szczególnie zakup wiaty w miejscach kluczowych: punktach sprzedaży, blisko sadów / szklarni, do których nie możesz bezpośrednio się teleportować.

Na początku nie kupuj drogich maszyn

Nie staraj się kupować od razu najbardziej zaawansowanego sprzętu rolniczego. Np. jeśli posiadasz małe pole (ok 1ha) i zakupisz najdroższy kultywator, ty (lub twoi pracownicy) stracisz dodatkowo czas na jego składanie i rozkładani przy obieraniu kolejnego pasu ziemi.

Giełda i sprzedaż

Analizuj na bieżąco ceny giełdowe. Nie próbuj sprzedawać dóbr po niskiej cenie. Jeśli brakuje ci pieniędzy, lepiej wziąć pożyczkę, a produkty sprzedać, gdy cena będzie najwyższa.

Pomoc pracowników

Jeśli korzystasz z pomocy pracowników do nawożenia pola nawozem naturalnym, nadal pozostaje on zakupywany przez nich i nie tracisz zawartości naczepy.

Dron to bardzo przydatne narzędzie - Porady na start w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Dron to bardzo przydatne narzędzie

Używaj drona

Używaj swojego drona (wywołasz go używając tabletu). Pozwoli ci na dokładne monitorowanie postępów na twoich polach, a także nabywanie nowych inwestycji. Dobrze sprawuje się także w odszukiwaniu sekretów.