Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tryb fabularny w Pure Farming 2018 Pure Farming 2018 poradnik, solucja

Tryb fabularny to nowość w farmerskich grach - dowiedz się poniżej, czym jest tryb fabularny oraz poznaj porady, które pomogą przejść Pure Farming 2018. Nasz poradnik zawiera solucję wszystkich misji.

Jeden z trybów gry to tryb fabularny, poza którym występuje także tryb gry swobodnej oraz tryb wyzwania. Początek gry ma formę prostego samouczku. Twoim głównym celem jest spłacenie kredytu w wysokości 275 000 EUR, zaś twój początkowy kapitał wynosi 50 000 EUR. Na początek posiadasz zestaw podstawowych maszyn: ciągnikiem z przyczepą, kombajnem, pickupem i kilkoma prostymi maszynami i nakładkami.

Zespół maszyn startowych nie jest duży, ale z czasem otrzymasz kilka darmowych maszyn, a inne zakupisz w sklepie - Tryb fabularny w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Zespół maszyn startowych nie jest duży, ale z czasem otrzymasz kilka darmowych maszyn, a inne zakupisz w sklepie

Podczas rozgrywki będziesz rozwijał swoją farmę i próbował nowych prac polowych. Staraj się wykonywać dokładnie polecenia misji: jeśli przesadzisz (np. misja nakazuje zakupić Ci 5 kur, przesadzisz kupując 20), to może zabraknąć ci funduszy na dalszy rozwój zgodnie z założeniami gry. Pamiętaj, że musisz naprawiać maszyny, tankować je, a to wszystko kosztuje.

Jednakże, ukończenie trybu fabularnego nie jest w żaden sposób wymagane. Nie każdy lubi narzucanie prostych zadań, w związku z czym finalny kształt farmy odbiega od twoich założeń; większość czasochłonnych i nużących prac musisz wykonać samodzielnie, gdyż nie możesz zatrudniać we wczesnych fazach pracowników. Należy także pamiętać, że w trybie fabularnym zdobywasz poziom gracza. Warunkuje on dostęp do nowych maszyn i urządzeń, dlatego rozgrywka jest sztucznie spowalniana.

Wskazówka: obserwuj mapę. Wraz z postępami oraz za wykonywanie misji dodatkowych nierzadko będziesz nagradzany: możesz dostać w nagrodę pole, które obrabiałeś, czy nowy sprzęt za darmo.