Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Wyjście na prostą, solucja Pure Farming 2018 Pure Farming 2018 poradnik, solucja

Ten krótki rozdział opisuje ostatnie zadanie główne w grze. Po jego wykonaniu twoim celem jest doprowadzenie gry do końca i zrealizowanie głównego celu: spłata pożyczki, która od początku gry wynosi 275 000 EUR.

Zamówienie na mleko

Jest to ostatnie zadanie główne w grze. Zadbaj o twoje krówki, aby wyprodukowały 24 000l mleka. Aby pomóc im w produkcji możesz spróbować wykonać samodzielną paszę lub po prostu czekać i ewentualnie zakupić nowe krowy, gdy stare nie będą dawać już mleka, a w międzyczasie możesz zająć się dowolnymi czynnościami na farmie lub zadaniami pobocznymi.

Mleko pobierzesz przy dużym niebieskim zbiorniku wprost do naczepy - Wyjście na prostą, solucja Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Mleko pobierzesz przy dużym niebieskim zbiorniku wprost do naczepy

Aby zebrać mleko wystarczy ustawić się specjalną przyczepą Pro Warm (koszt 30 000 EUR) pod dużymi zbiornikami na mleko przy oborze i zatankować je. Na obecną chwilę, jeśli skupiłeś się tylko na zadaniach głównych i nie doglądałeś specjalnie krów (ale miały zapas paczy), powinieneś mieć w zbiorniku przynajmniej 12 000l mleka.

Obecnie powinieneś skupić się na rozbudowie obory - koszt inwestycji to 50 000 EUR, ale pojemność zwiększy się do 45 krów.

Ostateczny cel - spłata pożyczki

Po dostarczeniu mleka do mleczarni w ramach wcześniejszego zadania gra zbliża się do końca. Twoim celem jest spłata pożyczki w wysokości 275 000 EUR. Od teraz otrzymujesz dostęp do wszystkich maszyn w sklepie, a także masz możliwość zatrudniania pracowników do pracy na polach (funkcja domyślnie dostępna w trybie gry swobodnej). Aby szybko się wzbogacić:

  1. Wykonaj pozostałe zadania poboczne,
  2. Inwestuj w sady oraz z świnie, karmiąc je paszą i szybko odprzedając z użyciem tabletu we wszystkich 3 dostępnych chlewniach,
  3. Opcjonalnie prowadź dalej sukcesywną hodowlę krów - jeśli będziesz karmił je paszą naturalną, zyski wzrosną,
  4. Sprzedaj nadmiar maszyn, szczególnie kombajny pozostawione zagranicą, jeśli nie zamierzasz z nich korzystać,
  5. Zbierz wszystkie sekretne szafiry - zadanie może i nie łatwe, ale za jego wykonanie otrzymasz 200 000 EUR.

Po spłaceniu pożyczki w banku z użyciem tabletu, kampania zostanie zakończona. Możesz jednak nadal korzystać z tego stanu zapisu gry, by swobodnie kontynuować zabawę.

Zadanie opcjonalne - Stary, gdzie jest moja bryka?

Jest to krótkie i banalne zadanie, które otrzymasz od farmera w zachodniej części mapy. Na jego wykonanie masz dobę, a wynagrodzenie wynosi 5 000 EUR.

Przesiądź się do pojazdu pracodawcy i dostarcz go na miejsce - Wyjście na prostą, solucja Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Przesiądź się do pojazdu pracodawcy i dostarcz go na miejsce

Jedyne co musisz teraz zrobić, to udać się na zachodni kraniec mapy i przesiąść się do pickupa, który tam odnajdziesz. Dostarcz je na wskazane miejsce koło domu zleceniodawcy, a otrzymasz wynagrodzenie.