Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Niemcy DLC w Pure Farming 2018 Pure Farming 2018 poradnik, solucja

Rzepak i owce - oto dwa nowe zajęcia na farmie, których podejmiesz się w czasie wizyty w Niemczech w Pure Farming 2018.

Kraina Niemiec to pierwszy zewnętrzny (płatny!) DLC do gry Pure Farming 2018. Otrzymujesz w nim nowy region dostępny podobnie, jak pozostałe obce kraje - za pomocą podróży z Centrum Logistycznego lub z pomocą tabletu.

Mapa nowej lokacji - Niemcy DLC w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Mapa nowej lokacji

Lokacja jest niewielka. Posiada jedno pole uprawne, hodowlę małych zwierząt oraz krów i owiec (nowość), przy czym na polu możesz także uprawiać rzepak. Zwróć jednak uwagę, że uprawa krów w tym rejonie jest mniej opłacalna - z powodu braku punktu skupu nawozu; jedyna opcja zysku na nim to sprzedaż ze stratą poprzez tablet. Przyjemnym dodatkiem w rozszerzeniu jest także dostępna nowa ścieżka dźwiękowa w radiu.

Rzepak

Uprawa rzepaku wygląda identycznie jak każdego innego zboża, w oparciu o orkę, kultywację, sianie, opryskiwanie i nawożenie. Po zbiorach rzepaku nie otrzymujesz jednak słomy. Niemcy to obecnie jedyna lokacja, gdzie może być uprawiany.

Zbór następuje, gdy zamiast żółtego koloru na kwitnącym polu ujrzysz typowy ciemniejszy, słomiany kolor - Niemcy DLC w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Zbór następuje, gdy zamiast żółtego koloru na kwitnącym polu ujrzysz typowy ciemniejszy, słomiany kolor. Opłacalność zbioru jest przeciętna. Z dostępnego pola w Niemczech uzyskasz w idealnych warunkach nieco ponad 11 ton produktu (co daje powyżej 4,5t na hektar). Jest to więc niższa liczba niż wysokość zbioru podstawowych zbóż, jednak wartość rynkowa z reguły jest nieco wyższa, co daje bardzo zbliżone zarobki.

Wskazówka - worki z nasionami rzepaku nie znajdują się pośród palet ze zbożami - Niemcy DLC w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Wskazówka - worki z nasionami rzepaku nie znajdują się pośród palet ze zbożami. Musisz przejechać dalej za wiatę w pobliżu domu; od jej południowej strony znajdziesz paletę z nasionami rzepaku.

Owce

Owce to nowy gatunek hodowli dostępny w Niemczech. Ich jedyny produkt, to wełna. Podobnie jak inne większe zwierzęta, możesz karmić je paszą syntetyczną zakupioną w workach lub pokarmem naturalnym, pozyskanym samodzielnie.

W twojej zagrodzie pomieścić możesz 35 owiec - Niemcy DLC w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry

W twojej zagrodzie pomieścić możesz 35 owiec. Taka ilość zużywać ok. 18% paszy. Oczywiście uprzednio po zakupie jagniąt musisz odczekać 3 dni, nim dorosną i zaczną produkować wełnę. Ilość dziennej produkcji wełny jest ruchoma - w zakresie od ok. 6-18% pojemności magazynowej. Pełny magazyn pomieści 80 worków wełny - jest ona warta 32 000 EUR. Owce są więc opłacalną inwestycją, nawet jeśli karmisz je paszą syntetyczną. Nie wymagają wysokich kwot inwestycji ani dużo opieki.

Punkt skupu wełny - Niemcy DLC w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Punkt skupu wełny

Owczy produkt, to jest wełna, ustawiana jest na paletach po drugiej stronie drogi. Możesz je zebrać do naczepy i odwieźć do skupu w zachodniej części mapy. Do tego zadania początkowo dobrze nada się naczepa Wielton PRC-2B/W 10t, która pomieści 3 pełne palety wełny (75% pojemności magazynowej).

Owce możesz karmić podobnie jak krowy, paszą mieszaną. Pozwoli to na zwiększenie produkcji wełny i zwiększenie opłacalności - nie musisz wydawać pieniędzy na paszę syntetyczną.