Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Pracownicy i pomocnicy w Pure Farming 2018 Pure Farming 2018 poradnik, solucja

Pracownicy w Pure Farming być może nie należą do najmądrzejszych, ale pozwolą odrobinę zautomatyzować cały proces produkcji plonów i towarów.

Do dowolnych prac polowych możesz przydzielić pracownika. Aby to zrobić usiądź w pojeździe z maszyną odpowiednią do pracy, jaką chcesz wykonać i ustaw się na polu, które chcesz obrobić, po czym naciśnij J. Na jednym polu może jednocześnie pracować tylko jeden pracownik. Kluczem do sukcesu jest częste korzystanie z ich pomocy.

Kwoty wypłacane pracownikom możesz zaobserwować z poziomu tabletu - Pracownicy i pomocnicy w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry
Kwoty wypłacane pracownikom możesz zaobserwować z poziomu tabletu

Pracownicy czasem nie chcą wykonywać niektórych prac, często potrafią się także zablokować - monitoruj ich działania. Niektóre prace możesz jednak wykonać samodzielnie szybciej niż komputerowy gracz, np. nawożenie czy spryskiwanie. Każdy z pracowników pobiera pensję, która dodatkowo uwzględnia zapełnienie pojemników (na ziarno / nawóz) czy paliwo. To, ile kosztuje cię praca zatrudnionego, możesz zaobserwować na tablecie w zakładce ze statystykami z poziomu tabletu.