Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Instalacja modów w Pure Farming 2018 Pure Farming 2018 poradnik, solucja

W Pure Farming 2018 mody są już dostępne! Przedstawiamy instrukcję instalacji modyfikacji, dzięki którym pojeździcie własnymi pojazdami.

Instalacja modów

Twórcy gry przewidzieli możliwość tworzenia i łatwego udostępniania oraz importowania do gry wszelakich modyfikacji, przy czym głównie skupiają się one na pojazdach. Nowe pojazdy stanowią oddzielne modele, a nie są to jedynie podmienione tekstury - nowy pojazd ma własną cenę, parametry techniczne i wygląd. W Internecie powstają liczne społeczności związane z modingiem, zapewne zostaną w niedalekiej przyszłości powiązane także z Warsztatem Steam. Jedną z takich otwartych społeczności jest portal: http://www.pf2018mods.com.

Wybierz dowolną kategorię i znajdujący się tam mod, po czym pobierz go naciskając przycisk w dolnej części strony Download - Instalacja modów w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Wybierz dowolną kategorię i znajdujący się tam mod, po czym pobierz go naciskając przycisk w dolnej części strony Download. Pobrany mod należy umieścić w katalogu:

Dla wersji spoza Steam:

\[...]\Pure Farming 2018\PureFarming_Data\StreamingAssets\IMPORTER\mod

Dla wersji Steam:

[SteamLibrary - katalog Steam]:

\steamapps\common\PureFarming\PureFarming_Data\StreamingAssets\IMPORTER\mod

Aby odinstalować mod, wystarczy usunąć go z katalogu mod - Instalacja modów w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Aby odinstalować mod, wystarczy usunąć go z katalogu mod. Następnym krokiem jest uruchomienie gry, i przejście do zakładki Import. Tu korzystają z listy po naciśnięciu strzałki będziesz mógł wybrać model do importu z tych, znajdujących się w wyżej wymienionym katalogu. Po wybraniu go naciśnij przycisk Dodaj/Add. Teraz uruchom rozgrywkę, nową lub wczytaną z zapisu gry.

Jeśli załadowany mod był nowym pojazdem, znajdziesz go w sklepie i musisz za niego standardowo zapłacić - Instalacja modów w Pure Farming 2018 - Pure Farming 2018 - poradnik do gry

Jeśli załadowany mod był nowym pojazdem, znajdziesz go w sklepie i musisz za niego standardowo zapłacić. Ostatnia kategoria w sklepie zawiera tylko importowane do gry pojazdy, zakup je i możesz cieszyć się jazdą.