Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Hearts of Iron IV - poradnik do gry

Hearts of Iron IV - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Rozwój infrastruktury | Gospodarka w Hearts of Iron IV poradnik Hearts of Iron IV

Rozwój infrastruktury

Rozbudowa i opracowanie technologii budynków jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o końcowym sukcesie w grze. Dzięki nim będziesz mógł korzystać z dodatkowych możliwości i w każdym momencie będziesz przygotowany na nadchodzące zagrożenia. Odpowiednie dysponowanie zasobami w tym zakresie może przyczynić się do wzmożonej produkcji zaopatrzenia dla armii i jej ogólnej sprawności bojowej. Poszczególne typy budynków otworzą ci dostęp do wielu operacji wojskowych i pomogą bronić swojego terytorium.

Musisz wiedzieć, że dostęp do określonych budynków uzyskasz dopiero po opracowaniu stosownych technologii, ale zdecydowana większość struktur jest dostępna już od pierwszych minut gry. Podstawową jednostką w tym zakresie jest fabryka cywilna. Dzięki niej będziesz w stanie rozbudowywać swoje terytorium i przetwarzać surowce uzyskane w drodze handlu. Określona ilość budynków tego typu może znacznie przyśpieszyć prace budowlane i nadać właściwe tempo gospodarce twojego kraju.

Na powyższym obrazku widoczny jest panel budowy w grze - Rozwój infrastruktury | Gospodarka w Hearts of Iron IV - Hearts of Iron IV - poradnik do gry

Na powyższym obrazku widoczny jest panel budowy w grze. Za jego pośrednictwem możesz uzyskać szereg przydatnych informacji i kontrolować kolejkę budowy, ale co najważniejsze dzięki niemu możesz zlecać konstruowanie nowych budynków. Dokładnie informacje odnoszące się do poszczególnych elementów panelu znajdziesz w pierwszym rozdziale poradnika.

Konstruowanie nowego budynku to prosty ale nie do końca czytelny proces. Do sprawnej budowy potrzebujemy fabryk cywilnych, które będą wytwarzać materiały niezbędne do stworzenia budynku. Materiałami nie musisz się specjalnie przejmować, są wliczone w koszt budynku i cały proces przebiega automatycznie. Pamiętaj, że musisz mieć co najmniej jedną wolną fabrykę cywilną, żeby proces był możliwy. Na powyższym obrazku możesz zauważyć dwie struktury w kolejce do budowy. Do pojedynczej pozycji w kolejce budowy możesz wykorzystać maksymalnie 15 wolnych fabryk cywilnych, ale ważne jest to, że jeśli posiadasz więcej wolnych fabryk, to wszystkie powyżej 15 zajmie się produkcją materiałów dla kolejnej struktury. Oznacza to, że posiadając np. 45 wolnych fabryk możesz konstruować jednocześnie 3 budynki bez dodatkowych wymagań.

Zostało jeszcze 58% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie