Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

SOMA - poradnik do gry

SOMA - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

15 - Na zewnątrz stacji Omicron | Znajdźki SOMA SOMA poradnik solucja

15 - Na zewnątrz stacji Omicron

Wykonaj transfer danych na zwłokach na początku etapu. - 15 - Na zewnątrz stacji Omicron | Znajdźki SOMA - SOMA - poradnik do gry
Wykonaj transfer danych na zwłokach na początku etapu.

Znów znajdziesz się na zewnątrz, w oceanie. Gdy tylko odzyskasz kontrolę, wykonaj transfer danych na zwłokach, które leżą przy tobie.

Pod guzikiem otwierającym drzwi leżą zwłoki do transferu danych. - 15 - Na zewnątrz stacji Omicron | Znajdźki SOMA - SOMA - poradnik do gry
Pod guzikiem otwierającym drzwi leżą zwłoki do transferu danych.

Niedługo dojdziesz do wejścia do stacji Omicron - które, jak nietrudno się domyślić, jest zablokowane, z uwagi na brak zasilania. Przy wejściu znajdują się także zwłoki, na których wykonać możesz kolejny transfer danych.

Po wejściu do wieży, w której trzeba przywrócić prąd, wsadź Omnitool do gniazda przy komputerze, by wywołać Catherine. Wykorzystaj czas, by zbadać kilka rzeczy w tym pomieszczeniu. W pierwszej kolejności wykonaj transfer danych na zwłokach przy komputerze. Tuż obok znajduje się narośl do zregenerowania zdrowia. Wdrap się także po drabinie na górze, gdzie znajdziesz kolejny przedmiot, notatka.

Kolejny transfer danych wykonać można na zwłokach, które leżą obok drabiny, którą zejdziesz z wieży. Podejdź teraz do wejścia do stacji. Naciśnij guzik po prawej stronie od wejścia, a następnie wejdź do środka. Wewnątrz znajdziesz mapę, leżącą na meblu.