Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

SOMA - poradnik do gry

SOMA - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

10 - Stacja Delta | Znajdźki SOMA SOMA poradnik solucja

10 - Stacja Delta

Wdrap się na górę, gdzie czekają znajdźki. - 10 - Stacja Delta | Znajdźki SOMA - SOMA - poradnik do gry
Wdrap się na górę, gdzie czekają znajdźki.

Po rozpoczęciu etapu, wyjdź z wraku łodzi, a następnie skieruj się w stronę małej, zielonej budowli na wprost. W środku znajdziesz zwłoki, na których wykonać możesz transfer danych, a zaraz nad nimi narośl, z którą wejść można w interakcje. Gdy wykonasz obie czynności, podnieś leżący na ziemi tablet, z którego dowiesz się kilka interesujących rzeczy.

Gdy dotrzesz do anteny komunikacyjnej, zanim aktywujesz panel przed budynkiem, obok którego stoi antena, warto zajrzeć do wnętrza konstrukcji - podejdź do drzwi i otwórz je za pomocą panelu kontrolnego (tym razem obędzie się bez cięcia). Wewnątrz, na ścianach po obu stronach (na lewo i prawo od wejścia) znajdują się napisy z krwi, które można podejrzeć, a na biurku znajdziesz krótką notatkę.

Wewnątrz budynku z szyldem "Delta" jest monitor, na którym znajdziesz kilka ciekawych informacji związanych ze światem gry (szachy niestety nie działają :-( ). Gdy przeczytasz już wszystko, do przejrzenia jest jeszcze mapa znajdująca się bezpośrednio za komputerem, jak i schemat linii metra na prawo od twojej aktualnej pozycji.