Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

SOMA - poradnik do gry

SOMA - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

21 - Stacja Phi | Zagadki i łamigłówki SOMA SOMA poradnik solucja

21 - Stacja Phi

Udaj się do pomieszczenia oznaczonego jako "Launch Dome", które znajduje się na prawo od panelu Omnitoola. Wejdź do środka i wykorzystaj narzędzie, by zamknąć za sobą przejście, a następnie idź dalej.

Musisz odpowiednio manewrować X - odpowiednie ustawienie sygnalizowane jest zmianą koloru na zielony. - 21 - Stacja Phi | Zagadki i łamigłówki SOMA - SOMA - poradnik do gry
Musisz odpowiednio manewrować "X" - odpowiednie ustawienie sygnalizowane jest zmianą koloru na zielony.

Wyjdź na zewnątrz i skręć w "pierwsze prawo", a następnie wdrap się po kładce na górę. Wsadź Omnitool do gniazda i usiądź na fotelu. Czeka cię teraz mała zagadka środowiskowa - musisz przenieść ARKę do wyrzutni. Poczekaj, aż załaduje się system i bierz się do roboty.

Musisz odpowiednio manewrować dźwigiem. Nakieruj pomarańczowy "X" tak, by zawisnął nad pociskiem z ARKą - krzyżyk zmieni wtedy kolor na zielony. Naciśnij klawisz interakcji, a następnie, gdy dźwig podniesie pakunek, przetransportuj go do wyrzutni, zatwierdzając wszystko klawiszem interakcji. Pocisk zostanie załadowany. Poczekaj, aż Catherine skończy mówić i wciśnij przycisk "Launch", by odpalić rakietę.