Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

SOMA - poradnik do gry

SOMA - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

16 - Stacja Omicron | Zagadki i łamigłówki SOMA SOMA poradnik solucja

16 - Stacja Omicron

A oto i skafander (Power Suit). - 16 - Stacja Omicron | Zagadki i łamigłówki SOMA - SOMA - poradnik do gry
A oto i skafander (Power Suit).

Gdy dojdziesz do pomieszczenia "Dive Room" i zapali się światło, przejdź do dalszej części pomieszczenia. Otwórz szafkę oznaczoną jako "D", a następnie wejdź w interakcję ze znajdującym się tam ciałem. Gdy Simon skończy gadać, obróć się o 180 stopni i podejdź do terminala stojącego na wprost szafek. Naciśnij przycisk "Activate Terminal", a następnie z prawego monitora wybierz opcję "HPS Activation".

Naciśnij przycisk POD D. - 16 - Stacja Omicron | Zagadki i łamigłówki SOMA - SOMA - poradnik do gry
Naciśnij przycisk "POD D".

Z nowego ekranu wybierz "POD D", a następnie poczekaj na załadowanie się systemu. Z diagnozy przeprowadzonej przez komputer dowiesz się, że potrzebujesz trzech przedmiotów: Cortex Chip, Battery Pack i Structure Gel. Wyjdź z pomieszczenia i udaj się do Containment Room, tam gdzie pojawiła się dziwna istota i zaczął świrować ekran.

Rozwiązanie łamigłówki. - 16 - Stacja Omicron | Zagadki i łamigłówki SOMA - SOMA - poradnik do gry
Rozwiązanie łamigłówki.

Podejdź do terminala stojącego w centrum pomieszczenia, który teraz będzie aktywny. Naciśnij przycisk "Override", po czym czeka cię mała zagadka. Musisz połączyć kwadraty w taki sposób, by każdy był połączony tylko jeden raz. Na zdjęciu powyżej znajdziesz gotowy schemat, z zaznaczonym cyfrą 1 miejscem startu - po prostu przeciągnij linę w ten sam sposób. Gdy ukończysz zagadkę, pomieszczenia na tym poziomie zostaną odblokowane.

Zostało jeszcze 68% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie