Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

SOMA - poradnik do gry

SOMA - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

19 - Stacja Tau | Zagadki i łamigłówki SOMA SOMA poradnik solucja

19 - Stacja Tau

Poklikaj na pomieszczeniach, by odblokować dostęp. - 19 - Stacja Tau | Zagadki i łamigłówki SOMA - SOMA - poradnik do gry
Poklikaj na pomieszczeniach, by odblokować dostęp.

Gdy trafisz do kulistego pomieszczenia z masą drzwi dookoła, udaj się do pomieszczenia z napisem "Dispatch" nad drzwiami i przejdź do kolejnego pomieszczenia. Po prawej stronie znajdziesz notatkę. Podejdź do komputera, wybierz opcję "Door Locks" i poklikaj na pomieszczeniach, które są zamknięte, by je odblokować. Jedno z pomieszczeń nie będzie się chciało otworzyć i wymagać będzie hasła - odejdź od komputera, opuść pomieszczenie, a następnie wróć do niego, kliknij ponownie na zamknięte drzwi, a hasło powinno wprowadzić się samo automatycznie. Po tym otworzy się kilka dodatkowych pomiesczeń, między innymi pokój "Johana Rossa", w którym znajdziesz tablet i notatkę.

Jedna z trzech rur, którym trzeba pomóc. - 19 - Stacja Tau | Zagadki i łamigłówki SOMA - SOMA - poradnik do gry
Jedna z trzech rur, którym trzeba "pomóc".

Po wejściu do "Dive Room", położeniu ARKi na półce i aktywowaniu mechanizmu, wszystko, jak zwykle, nawali. Musisz znaleźć i otworzyć 3 rury, które wpuszczą wodę do pomieszczenia. Dwie rury znajdują się na lewo od panelu z Omnitoolem, a ostatnia, trzecia, po drugiej stronie pomieszczenia. Gdy otworzysz je wszystkie, odpali się scena. Gdy odzyskasz kontrolę, przejdź przez otwarte przejście, a następnie podążaj na wprost, usuwając śmieci z drogi by przejść. Kilka przejść trzeba pokonać będzie "na kucaka".