Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

SOMA - poradnik do gry

SOMA - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

19 - Stacja Tau | Znajdźki SOMA SOMA poradnik solucja

19 - Stacja Tau

Panel do transferu danych. - 19 - Stacja Tau | Znajdźki SOMA - SOMA - poradnik do gry
Panel do transferu danych.

Gdy otworzy się wejście do stacji, przejdź przez nie, podejdź kawałek do przodu, a następnie skręć w prawo. Wewnątrz znajdziesz terminal do transferu danych.

Narośl i terminal z informacjami. - 19 - Stacja Tau | Znajdźki SOMA - SOMA - poradnik do gry
Narośl i terminal z informacjami.

Po pierwszym spotkaniu z wrogiem, przejdź przez śluzę, która się otwarła i idź cały czas prosto, aż dojdziesz do drzwi. Otwórz je, wejdź, zamknij za sobą, a następnie wejdź do pomieszczenia po lewej stronie, zamykając za sobą drzwi. Wewnątrz jest narośl (WAU) do regeneracji zdrowia, a obok terminal z kilkoma ciekawostkami.

A tu z kolei notatka. - 19 - Stacja Tau | Znajdźki SOMA - SOMA - poradnik do gry
A tu z kolei notatka.

Wyjdź z pomieszczenia drugimi drzwiami, a następnie skręć w lewo, w prawo i znów w prawo, a teraz idź przed siebie do samego końca korytarza. Wejdź do środka, zamknij za sobą drzwi, zgaś światło i przeczytaj notatkę, która znajduje się na biurku, przy lewej ścianie.

Po przejściu kilku dodatkowych drzwi, trafisz do sporego pomieszczenia, które łączy się z całą masą innych. Na prawo od wejścia znajdziesz narośl (WAU), na wypadek, gdyby wróg cię pokiereszował. Jest tutaj kilka rzeczy do zbadania. Patrząc się od wejścia, udaj się do pomieszczenia na ścianie na wprost (pierwsze drzwi z lewej), gdzie znajdziesz ciało do transferu danych.

Warto przeszukać okoliczne pomieszczenia, gdyż jest tu trochę do zebrania. - 19 - Stacja Tau | Znajdźki SOMA - SOMA - poradnik do gry
Warto przeszukać okoliczne pomieszczenia, gdyż jest tu trochę do zebrania.

Wyjdź z tego pomieszczenia, skręć w lewo i wejdź w pierwsze drzwi po lewej stronie. Na szafce po prawej stronie znajdziesz tablet, kawałek dalej zwłoki do transferu danych, a pod łóżkiem ze zwłokami kolejny przedmiot i po przeciwnej stronie, na kolejnym łóżku, fotografię.

Poklikaj na pomieszczeniach, by odblokować dostęp. - 19 - Stacja Tau | Znajdźki SOMA - SOMA - poradnik do gry
Poklikaj na pomieszczeniach, by odblokować dostęp.

Udaj się teraz do pomieszczenia z napisem "Dispatch" nad drzwiami i przejdź do kolejnego pomieszczenia. Po prawej stronie znajdziesz notatkę. Podejdź do komputera, wybierz opcję "Door Locks" i poklikaj na pomieszczeniach, które są zamknięte, by je odblokować. Jedno z pomieszczeń nie będzie się chciało otworzyć i wymagać będzie hasła - odejdź od komputera, opuść pomieszczenie, a następnie wróć do niego, kliknij ponownie na zamknięte drzwi, a hasło powinno wprowadzić się samo automatycznie. Po tym otworzy się kilka dodatkowych pomiesczeń, między innymi pokój "Johana Rossa", w którym znajdziesz tablet i notatkę.

Gdy dojdziesz do kobiety, która odda ci ARKę, przeglądnij fotografię, która leży pod jej fotelem. Jest tutaj także komputer, na którym jest trochę informacji.

Pod usypiskiem leżą zwłoki, na których można wykonać transfer danych. - 19 - Stacja Tau | Znajdźki SOMA - SOMA - poradnik do gry
Pod usypiskiem leżą zwłoki, na których można wykonać transfer danych.

Gdy dojdziesz do usypiska śmieci, usuń kilka gratów, by odkryć zwłoki, na których można dokonać transferu danych.