Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

SOMA - poradnik do gry

SOMA - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

12 - Stacja Theta | Zagadki i łamigłówki SOMA SOMA poradnik solucja

12 - Stacja Theta

Ciepło zrobiło się nie tylko bohaterowi... - 12 - Stacja Theta | Zagadki i łamigłówki SOMA - SOMA - poradnik do gry
Ciepło zrobiło się nie tylko bohaterowi...

Na niższym piętrze trafisz do bardzo ciemnego pomieszczenia. Na drugim końcu tego pomieszczenia jest router, który musisz zrestartować. Haczyk jest taki, że w pomieszczeniu kręci się wróg. Przeciwnik jest na szczęście ślepy jak kura, tym bardziej, że jest tu bardzo ciemno, jednak poruszając się tutaj nie wolno ci robić dwóch rzeczy - nie korzystaj z latarki i nie poruszaj się sprintem. Przemieszczaj się "na kucaka", kryjąc się w ciemności, gdy wróg jest blisko. Pamiętaj też, by nie stanąć wrogowi na drodze jego przemarszu - błyskawicznie cię wykryje.

Masz ograniczony czas na restart sprzętu - gdy się nie wyrobisz, trzeba będzie zacząć od początku. - 12 - Stacja Theta | Zagadki i łamigłówki SOMA - SOMA - poradnik do gry
Masz ograniczony czas na restart sprzętu - gdy się nie wyrobisz, trzeba będzie zacząć od początku.

Gdy dojdziesz do konsoli służącej do resetowania sprzętu, wciśnij żółty przycisk, a następnie przerzuć dźwignie znajdującą się obok. Gdy to zrobisz, skryj się w cieniu, gdyż wróg zostanie zwabiony przez hałas. Nie oddalaj się jednak za daleko, gdyż będziesz mieć teraz kilkadziesiąt sekund na ponowne przerzucenie dźwigni. Poczekaj, aż wróg się oddali, wykonaj czynność, a następnie wróć do cienia.