Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

SOMA - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SOMA - poradnik do gry

SOMA - poradnik do gry

Pod wodą nikt nie usłyszy Twojego krzyku! Poradnik do gry SOMA to bogato ilustrowana, dokładna solucja, zawierająca liczne wskazówki dotyczące zagadek oraz podejmowanych wyborów. Co więcej - w opracowaniu przytoczono wszystkie lokalizacje znajdziek oraz osiągnięcia.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Poradnik do gry SOMA zawiera wszystkie niezbędne do ukończenia tytułu informacje. W poradniku znajdziesz szczegółowy opis przejścia kampanii dla pojedynczego gracza, okraszony sporą ilością pomocnych grafik, wraz ze wskazówkami dotyczącymi zagadek logicznych i środowiskowych oraz konsekwencji danych wyborów, które zdecydujesz się podjąć. Oprócz tego, w tekście zawarte będą wskazówki dotyczące odnalezienia wszelkich notatek, tabletów, zapisków i map, a także dzienników audio, które być może nie są wymagane do ukończenia tytułu, jednak budują wspaniałą atmosferę i opowiadają swoją własną historię. Dodatkowo, znajdą się tutaj porady dotyczące samych mechanizmów rozgrywki, takich jak sposób poruszania się, wykorzystanie oświetlenia i dźwięku, czy metody radzenia sobie z poszczególnymi przeciwnikami. W poradniku zawarte zostały także informacje dotyczące sterowania (wraz z pomocnymi wskazówkami), wymagań sprzętowych wersji PC, jak i spis osiągnięć / trofeów, wraz ze wskazówkami jak je zdobyć. SOMA to kolejny horror studia Frictional Games, odpowiedzialnego za takie hity jak trylogia Penumbra, czy niezwykle popularna Amnesia: Mroczny Obłęd. Akcja rozgrywa się z perspektywy pierwszoosobowej, a gracz wciela się w postać Simona Jaretta, który trafia na podwodną stację PATHOS-2. Produkcje cechuje się efektowną szatą graficzną i niezwykle zaawansowanym silnikiem fizycznym, pozwalającym na manipulowanie większością przedmiotów w świecie gry. SOMA wydana została na PC i PS4.

Zawartość poradnika do gry SOMA:

  1. szczegółowy opis przejścia kampanii fabularnej;
  2. porady dotyczące podstawowych, a zarazem kluczowych mechanizmów rozgrywki;
  3. opis wszystkich występujących w grze zagadek zręcznościowych i logicznych;
  4. informacje wymagane do odnalezienia wszystkich występujących w grze znajdziek - notatek, map, zdjęć, tabletów i wycinków tekstów;
  5. porady dotyczące radzenia sobie z przeciwnikami;
  6. spis i opis wszystkich występujących w grze osiągnięć / trofeów

Jakub Bugielski (www.gry-online.pl)

Autor Poradnika

Jakub Bugielski


Informacje o SOMA - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 62, ilustracje: 332 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w SOMA - poradnik do gry