Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

SOMA - poradnik do gry

SOMA - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Porady do SOMA | Informacje wstępne i porady SOMA poradnik solucja

SOMA, jak każda poprzednia gra studia Frictional Games, należy do gatunku "horror", stawiając gracza przeciwko rozmaitym wrogom, nie dając mu jednocześnie narzędzi, którymi może sobie z nimi bezpośrednio poradzić (czyt. Broni). Gra nastawiona jest więc na skradanie, ciche przemykanie obok wrogów, co dla niektórych może być sporym zaskoczeniem. Poniżej znaleźć można listę porad, które pomogą zrozumieć kluczowe aspekty rozgrywki.

1. Jeśli nie masz pewności, że okolica nie jest wolna od wrogów, NIGDY nie biegaj. Poruszanie się sprintem przyspiesza eksplorację i przemieszczanie się po mapie, jednak wrogowie będą w stanie wyłapać twoją pozycję ze znaczniej odległości, rzucając się za tobą w pościg. Lepiej poruszać się normalną prędkością (a najlepiej "na kucaka"), by nie ściągać na siebie niepotrzebnej uwagi.

2. Od pewnego momentu w grze bohater otrzyma latarkę. Warto z niej korzystać, gdyż ta się nigdy nie wyczerpie, a większa część terenów w grze jest bardzo słabo oświetlona, przez co ominąć można całą masę ciekawych miejsc i przedmiotów do przejrzenia.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie