Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

SOMA - poradnik do gry

SOMA - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

20 - Stacja Alfa | Opis przejścia SOMA SOMA poradnik solucja

20 - Stacja Alfa

Lokacja jest trochę zamotana, ale łatwo się tutaj odnaleźć. - 20 - Stacja Alfa | Opis przejścia SOMA - SOMA - poradnik do gry
Lokacja jest trochę "zamotana", ale łatwo się tutaj odnaleźć.

Wejdź do stacji, a następnie podążaj przed siebie. Podnieś na wpół otwarte drzwi do góry, zejdź po schodach i otwórz kolejne drzwi. Cały czas idź przed siebie, a po otwarciu dwóch kolejnych drzwi trafisz do trochę bardziej otwartego pomieszczenia.

Tym razem wsadzenie ręki nie skończy się dobrze... - 20 - Stacja Alfa | Opis przejścia SOMA - SOMA - poradnik do gry
Tym razem wsadzenie ręki nie skończy się dobrze...

Skręć w lewo i wejdź do wąskiego korytarza, a następnie idź cały czas przed siebie. Po krótkiej chwili marszu trafisz do sporego pomieszczenia, w centrum którego będzie serce WAU. Wetknij w nie rękę, tak samo jak podczas leczenia, po czym nastąpi seria scen.

Widoczna na horyzoncie stacja Phi. - 20 - Stacja Alfa | Opis przejścia SOMA - SOMA - poradnik do gry
Widoczna na horyzoncie stacja Phi.

Gdy odzyskasz kontrolę nad postacią, skieruj się do drzwi po prawej stronie - spiesz się, gdyż WAU zacznie cię ścigać. Biegnij przed siebie, gdy wylecisz z tunelu, skręć w prawo. Biegnij cały czas przed siebie, podążając za zielonymi światłami. Po krótkiej przebieżce dotrzesz do wejścia do stacji Phi - by dostać się do środka, wciśnij przycisk po lewej stronie, wbiegnij do śluzy, a następnie wykorzystaj Omnitool, by otworzyć dalsze przejście i zakończyć etap.