Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

SOMA - poradnik do gry

SOMA - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

01 - Mieszkanie | Znajdźki SOMA SOMA poradnik solucja

01 - Mieszkanie

Książka leżąca w szufladzie szafki nocnej. - 01 - Mieszkanie | Znajdźki SOMA - SOMA - poradnik do gry
Książka leżąca w szufladzie szafki nocnej.

Po zgrzebaniu się z łóżka, zaglądnij do dolnej szuflady szafki nocnej - w środku znajdziesz książkę, którą można przeglądnąć. Odłóż przedmiot i idąc wzdłuż ściany podejdź do komody, na której znajduje się telefon - aktywuj go, by odsłuchać wiadomość. W komodzie nie znajdziesz nic, dlatego kontynuuj wędrówkę, aż dojdziesz do biblioteczki - na drugiej od góry półce, po lewej stronie znajdziesz kilka fotografii, którym można się przyjrzeć.

Skieruj się teraz w stronę biurka - na blacie, po prawej stronie, znajdziesz ulotkę i notatnik, z którymi można wejść w interakcję, a na tablicy korkowej, znajdującej się nad biurkiem zlokalizowane jest pięć fotografii, którym można się przyjrzeć. W górnej szufladzie biurka znajdziesz wycinek z gazety, a w środkowej dwie gazety.

Teraz udaj się w stronę sofy - na oparciu znajduje się książka. Odłóż znalezisko na miejsce, a następnie przeglądnij pudełko z filmem, które znajduje się na półce pod telewizorem. Ostatnie znalezisko ukryte jest przy drzwiach wejściowych - jest to list leżący na szafce obok kluczy.