Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 16 - poradnik do gry

FIFA 16 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Triki | Podstawowe zagrania w FIFA 16 poradnik FIFA 16

Hokus-pokus - ten niezwykle efektowny trik potrafią tylko i wyłącznie najbardziej zaawansowani technicznie zawodnicy. By zaczarować przeciwnika, wykonaj ruch prawą gałką analogową o 1 okręgu w lewo i pół okręgu w prawo.

Elastico - to doskonały sposób na bardzo proste zmylenie przeciwnika i jednocześnie raptowną zmianę kierunku biegu z piłką. By wykonać ten zwód - przesuń gałkę analogową w prawo, a następnie przesuń ją w lewo po jej dolnym obwodzie.

Odwrócone Elastico - jeśli spodobało Wam się klasyczne Elastico, to z pewnością musicie spróbować także odwróconego wariantu tego zwodu - Triki | Podstawowe zagrania w FIFA 16 - FIFA 16 - poradnik do gry

Odwrócone Elastico - jeśli spodobało Wam się klasyczne Elastico, to z pewnością musicie spróbować także odwróconego wariantu tego zwodu. By go wykonać, przesuń gałkę analogową w lewo, a następnie przesuń ją w prawo po jej dolnym obwodzie.

Dookoła świata - to trik, który możemy wykonać wyłącznie podczas żonglerki w powietrzu (przytrzymaj klawisz kontroli tempa i stuknij przycisk modyfikatora strzału finezyjnego) polegający na przenoszeniu nogi nad odbijającą się piłką. By go wykonać, wykonaj ruch prawą gałką analogową dookoła jej pełnej osi.

Sombrero - to niesamowicie efektowny trik polegający na odbiciu piłki plecami w kierunku przeciwnym do naszego biegu. By go wykonać, trzymaj lewą gałkę analogową i wybierz kierunek, w którym chcesz odbić piłkę lecącą w naszym kierunku z powietrza.

Rabona - to szalenie efektowna podcinka piłki nogą postawną. By ją wykonać, wciśnij kombinację klawiszów: kontroli tempa oraz wrzutki, a następnie kombinację: klawisza podania oraz lewej gałki analogowej przesuniętej w dół.

Podbicie piłki środstopiem - to świetny sposób na to, by bardzo efektownie przerzucić piłkę nad zawodnikiem i sprawić, że trafi ona do najbliższego zawodnika lub też wyląduje na wolnym polu - Triki | Podstawowe zagrania w FIFA 16 - FIFA 16 - poradnik do gry

Podbicie piłki środstopiem - to świetny sposób na to, by bardzo efektownie przerzucić piłkę nad zawodnikiem i sprawić, że trafi ona do najbliższego zawodnika lub też wyląduje na wolnym polu. By je wykonać, wciśnij przycisk kontroli tempa i przytrzymaj modyfikator.

Piruet w lewo - piruet pozwala w łatwy sposób obrócić się wokół naszego przeciwnika, pozostawiając go w czystej dezorientacji. By wykonać trik, dwukrotnie wciśnij prawą gałkę analogową w lewy dolny róg.