Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 16 - poradnik do gry

FIFA 16 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Drybling | Gry treningowe w FIFA 16 poradnik FIFA 16

Drybling

Drybling brąz

W tym zadaniu naszym wyzwaniem jest obiegnięcie kilku pachołków umieszczonych na kole środkowym, a następnie przebiegnięcie przez linię znajdującą się na samym środku boiska.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 7000

Drybling srebro

W tym wyzwaniu staje przed nami zadanie przebiegnięcia toru przeszkód - znajdziemy na nim kilka murów treningowych oraz przejścia wyznaczone pachołkami. Równolegle tor pokonuje przeciwnik - jeśli robimy to szybciej, regularnie zyskujemy pulę punktów. Dodatkowe punkty przynosi również strzelenie bramki, co raczej problemem być nie powinno.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 4000

Drybling złoto

W kolejnym zadaniu musimy wykonać jak najwięcej przebieżek pomiędzy dwoma bramkami - podczas biegu do pierwszej z nich drogę zagradza nam jeden zawodnik, przy powrotnym biegu już dwóch, z kolei przy kolejnej próbie (o ile uda nam się wykonać dwie wcześniejsze) aż trzech. Rzecz jasna kolejne udane przebieżki nagradzane są coraz większą ilością punktów.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 5500

W tym wyzwaniu staniemy przed zadaniem pokonanie kilku odcinków, korzystając z różnorodnych sztuczek technicznych - Drybling | Gry treningowe w FIFA 16 - FIFA 16 - poradnik do gry

Drybling wyzwanie

W tym wyzwaniu staniemy przed zadaniem pokonanie kilku odcinków, korzystając z różnorodnych sztuczek technicznych. Zadanie jest tym trudniejsze, iż w poczynaniach przeszkadzają nam obrońcy oraz bramkarze, a to właśnie za sfinalizowanie akcji bramką uzyskujemy największą ilość punktów.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 25000

Zaawansowany drybling brąz

W tym zadaniu konieczne jest pokonanie dwóch sekwencji gęsto ustawionych pachołków, które musimy omijać slalomem. Na końcu czeka nas prosty pojedynek biegowy z innym zawodnikiem, który tak naprawdę trudno przegrać.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 9500

Zaawansowany drybling srebro

Naszym zadaniem jest szybkie pokonanie toru przeszkód, ścigając się z atrapą piłkarza. Tor jest stosunkowo łatwy - jedyną trudność mogą stanowić opony wysypujące się z pudełka przy bramce oraz sekwencja, w której musimy wykonać długi przeskok nad leżącymi metalowymi prętami.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 5000

Zaawansowany drybling złoto

Przed nami zadanie pokonania toru przeszkód podzielonego na cztery części - pierwszą sekcją jest konieczność biegu slalomem pomiędzy tekturowymi zaporami, następnie minięcie obrońcy i umieszczenie piłki w siatce, a potem wykolegowanie dwóch defensorów. Na sam koniec pozostaje nam już skierowanie piłki do bramki przy asyście obrońcy.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 6000

W wyzwaniu finałowym - a jakże - musimy pokonać tor przeszkód - Drybling | Gry treningowe w FIFA 16 - FIFA 16 - poradnik do gry

Zaawansowany drybling wyzwanie

W wyzwaniu finałowym - a jakże - musimy pokonać tor przeszkód. Pokonujmy go na spokojnie i precyzyjnie, a możecie być pewni, że go skończycie. Ciężko cokolwiek tutaj poradzić - wystarczy pokonywać go cierpliwie i spokojnie.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 20000