Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 16 - poradnik do gry

FIFA 16 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Obrona | Gry treningowe w FIFA 16 poradnik FIFA 16

Obrona

Obrona brąz

Twoim zadaniem jest wykonanie czterech skutecznych wślizgów na zawodnikach biegnących po czterech bokach kwadratu wyznaczającego pole gry.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 2600

Obrona srebro

Zadanie jest bliźniaczo podobne do brązowego wyzwania - tym razem jednak musisz odebrać przeciwnikom piłkę za pomocą tradycyjnego odbioru futbolówki na stojąco.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 2500

Naszym zadaniem jest jak najszybsze odebranie piłki w wybrany przez siebie sposób zawodnikom nabiegającym w wyznaczone pole - im szybciej tego dokonamy, tym więcej punktów trafi na nasze konto - Obrona | Gry treningowe w FIFA 16 - FIFA 16 - poradnik do gry

Obrona złoto

Naszym zadaniem jest jak najszybsze odebranie piłki w wybrany przez siebie sposób zawodnikom nabiegającym w wyznaczone pole - im szybciej tego dokonamy, tym więcej punktów trafi na nasze konto.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 3000

Obrona wyzwanie

Tym razem mamy do czynienia z grą w dziada, ale w odwrotnym porządku - to my staramy się bowiem odebrać piłkę przeciwnikowi, choć z pomocą innego zawodnika robiącego tu zamieszanie. Kluczem stanie się więc przewidzenie sytuacji i odpowiednie wbiegnięcie na linię podania we właściwym momencie.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 2000

Zaawansowana obrona brąz

W tym wyzwaniu uczestniczymy w pięciu sytuacjach, w których, stając do walki dwóch na dwóch, musimy po prostu odebrać przeciwnikom futbolówkę.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 2400

Zaawansowana obrona srebro

Tym razem jest nieco trudniej, gdyż w defensywie jesteśmy pozostawienie sami sobie, walcząc w pojedynkach bezpośrednich z nacierającym napastnikiem.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 3500

Zaawansowana obrona złoto

Jak zapewne się domyślacie, tym razem stajemy do wyzwania, próbując odebrać piłkę w pojedynkę duetowi nacierających zawodników. Kluczowe staje się więc wypracowanie odpowiedniego timingu i podjęcie decyzji o odbiorze w najbardziej właściwym momencie. By zaliczyć zadanie, musimy wykonać 3 odbiory na 12 prób.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 3500

Wyzwanie treningowe to już Misz-masz różnego rodzaju sytuacji - mamy tutaj zarówno pojedynki sam na sam, dwóch na dwóch oraz jeden na jednego, a naszym zadaniem jest wykonanie jak największej ilości skutecznych odbiorów w trakcie trzech minut - Obrona | Gry treningowe w FIFA 16 - FIFA 16 - poradnik do gry

Zaawansowana obrona wyzwanie

Wyzwanie treningowe to już Misz-masz różnego rodzaju sytuacji - mamy tutaj zarówno pojedynki sam na sam, dwóch na dwóch oraz jeden na jednego, a naszym zadaniem jest wykonanie jak największej ilości skutecznych odbiorów w trakcie trzech minut.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 3000

Bramkarz brąz

Pierwsze zadanie polega na wybronieniu jak największej ilości rzutów karnych - w skutecznej interwencji pomaga nam znacznik wskazujący w którym kierunku zostanie uderzona piłka, co znacznie ułatwia wykonanie zadania.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 3000

Bramkarz srebro

Tym razem naszym zadaniem jest precyzyjne skierowanie piłki do adresata za pomocą dwóch sposobów - wyrzutu oraz wykopu. Liczy się tu przede wszystkim precyzja, więc zadanie wykonujmy spokojnie.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 5000

Bramkarz złoto

Tym razem musimy wybronić jak najwięcej sytuacji na sam, stając oko w oko z przeciwnikami nacierającymi z trzech stron pola karnego - liczy się tutaj szybkość oraz wybranie odpowiedniego momentu, w którym musimy rzucić się pod nogi wyłapując piłkę lub też broniąc strzał.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 3000

Bramkarz wyzwanie

W wyzwaniu musimy obronić jak największą liczbę strzałów zmierzających w światło bramki. Zadanie nie należy do najprostszych, gdyż atakują nas jednocześnie trzej zawodnicy, który śmiało wymieniają się piłką tuż przed finalizacją akcji. Niestety, niezbyt możemy liczyć na pomoc obrońcy znajdującego się na murawie.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 4000