Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 16 - poradnik do gry

FIFA 16 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Szukamy młodego narybku, czyli skauting | Kariera menedżerska w FIFA 16 poradnik FIFA 16

Szukamy młodego narybku, czyli skauting

Pozyskiwanie juniorów to naturalny krok w rozwoju każdego profesjonalnego klubu - z czasem młodzi zawodnicy zastąpią rutynowanych, doświadczonych graczy zawieszających buty na kołku - Szukamy młodego narybku, czyli skauting | Kariera menedżerska w FIFA 16 - FIFA 16 - poradnik do gry

Pozyskiwanie juniorów to naturalny krok w rozwoju każdego profesjonalnego klubu - z czasem młodzi zawodnicy zastąpią rutynowanych, doświadczonych graczy zawieszających buty na kołku. Poszukiwania dobrze rokujących młodzików zacznij od zatrudnienia skauta - staraj się wnikliwie porównać wszystkich kandydatów i dobrać najlepszy stosunek jakości świadczonych usług do ceny, biorąc pod uwagę fakt, że nasz budżet nie jest z gumy.

Czas oczekiwania na przyjazd zatrudnionego skauta wynosi około 1-2 dni. Wtedy możesz wyslać takiego delikwenta na poszukiwania piłkarskich talentów.

Kolejny krok to wybranie terenu, w którym będzie on operował - najpierw wskaż kontynent, a następnie kraj, który zostanie poddany analizie - Szukamy młodego narybku, czyli skauting | Kariera menedżerska w FIFA 16 - FIFA 16 - poradnik do gry

Kolejny krok to wybranie terenu, w którym będzie on operował - najpierw wskaż kontynent, a następnie kraj, który zostanie poddany analizie. Trzeba pamiętać, że skauci najlepiej radzą sobie w miejscach, w których znajduje się nasz klub, zwłaszcza jeśli chodzi o tańszych fachowców. Poszukiwanie piłkarskiego narybku z dala od macierzystego kraju jest drogie i żmudne, ale często możemy w taki sposób wyłapać prawdziwą piłkarską perełkę. Ostatni punkt to wybór pozycji, którą ma reprezentować poszczególny kandydat, oraz czas trwania poszukiwań młodych piłkarzy.