Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 16 - poradnik do gry

FIFA 16 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podania | Gry treningowe w FIFA 16 poradnik FIFA 16

Podania

Podania po ziemi brąz

Naszym zadaniem jest obsłużenie precyzyjnym podaniem po ziemi pięciu zawodników. Podobnie jak i w podstawach, nie jest to szczególnie trudne zadanie.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 5000

Podania po ziemi srebro

Tym razem wykonanie skutecznego podania uniemożliwiają nam biegający od lewej do prawej przeciwnicy, musimy więc zwracać baczną uwagę, w jakim kierunku i z jakim tempem się poruszają. Każda strata piłki bądź trafienie w przeciwnika to rzecz jasna ujemne punkty.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 2000

Tym razem naszym zadaniem jest wykonanie jak największej ilości podań pomiędzy zawodnikami umieszczonymi po dwóch stronach małego placu - Podania | Gry treningowe w FIFA 16 - FIFA 16 - poradnik do gry

Podania po ziemi złoto

Tym razem naszym zadaniem jest wykonanie jak największej ilości podań pomiędzy zawodnikami umieszczonymi po dwóch stronach małego placu. Zadanie jest tym trudniejsze, iż życie utrudniają nam stale atakujący przeciwnicy, a podanie musi zostać wykonane tak, by piłka przeleciała pomiędzy dwoma ruchomymi pachołkami. Dodatkowo naszym przeciwnikiem jest upływający czas. Podania musimy wykonywać szybko, bo punktów do zdobycia jest naprawdę sporo.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 4000

Podania po ziemi wyzwanie

Naszym zadaniem jest wbicie jak największej ilości piłek jak najszybciej i jak najbardziej wymyślnymi sposobami - za specjalne zagrania zdobędziemy znacznie więcej punktów, niż za proste przyjęcie i odegranie futbolówki. Warto więc szybko, ale możliwie jak najbardziej efektownie pakować piłkę do poszczególnych, podświetlonych bramek.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 10000

Zaawansowane podania po ziemi brąz

Zadaniem jest wykonanie kilku podań do znajdujących się po obu stronach planszy piłkarzy, a następnie umieszczenie piłki w siatce.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie