Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 16 - poradnik do gry

FIFA 16 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Podstawy | Gry treningowe w FIFA 16 poradnik FIFA 16

Podstawy

Poruszanie się

Wyzwanie polega na jak najszybszym przebiegnięciu prostego odcinka wyznaczonego z obu stron przerywaną białą linią. Zadanie wykonujemy rzecz jasna przy wykorzystaniu sprintu, a dodatkowe punkty otrzymujemy za pokonanie przeciwnika.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 3000

Drybling

W wyzwaniu również musimy jak najszybciej przebiec odcinek wyznaczony białą przerywaną linią, choć jest on nieco trudniejszy od wcześniejszego. Tutaj również dodatkowe punkty otrzymujemy za pokonanie przeciwnika.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 2500

Naszym zadaniem jest wykonanie trzech prostych podań do zawodników znajdujących się nieopodal naszego pola - Podstawy | Gry treningowe w FIFA 16 - FIFA 16 - poradnik do gry

Podanie po ziemi

Naszym zadaniem jest wykonanie trzech prostych podań do zawodników znajdujących się nieopodal naszego pola. Zagrania wykonujemy, wskazując właściwy kierunek oraz odpowiednią siłę zagrania.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 3000

Strzelanie

W tym wyzwaniu zadaniem jest trafienie do bramki, omijając drewniane przeszkody zajmujące określoną część bramki. Nie musimy koniecznie strzelać z pierwszej piłki - po podaniu od zawodnika piłkę możemy przyjąć i swobodnie, precyzyjnie wycelować. Wtedy jednak tracimy czas, który na koniec wymieniany jest na bonusowe punkty.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 4000

Przełączanie zawodników

W tym prostym wyzwaniu zadaniem jest trzykrotne wciśnięcie przycisku zmiany zawodnika w momencie, gdy piłkarza wskazuje niebieska strzałka za jego plecami.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 3000

Dośrodkowania

Zadaniem w tym wyzwaniu jest wykonanie czterech prostych dośrodkowań z dwóch skrzydeł boiska, które trafią w wyznaczony kwadrat w polu karnym i dotrą do zawodnika wbiegającego w szesnastkę.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 1500

Odbiór tradycyjny

W tym zadaniu celem jest odebranie trzem powoli biegnącym zawodnikiem piłki za pomocą odbioru tradycyjnego - wystarczy więc w odpowiednim momencie wcisnąć klawisz odpowiedzialny za to zagranie.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 2000

Bliźniaczo podobne wyzwanie do poprzedniego - tym razem jednak do odbioru piłki spod nóg dwóch zawodników używamy wślizgu - Podstawy | Gry treningowe w FIFA 16 - FIFA 16 - poradnik do gry

Wślizg

Bliźniaczo podobne wyzwanie do poprzedniego - tym razem jednak do odbioru piłki spod nóg dwóch zawodników używamy wślizgu.

Ilość punktów koniecznych do zaliczenia wyzwania: 1500