Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 16 - poradnik do gry

FIFA 16 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Cieszynki | Podstawowe zagrania w FIFA 16 poradnik FIFA 16

Wskazanie palcem - jeśli chcemy w sposób wyraźny uhonorować piłkarza asystującego przy naszej bramce, możemy po prostu wskazać go palcemBy ją wykonać, stuknij, a następnie przytrzymaj klawisz strzału.

Czyszczenie butów - polerowanie obuwia strzelca bramki to znakomity sposób na okazanie szacunku strzelcowi. By je wykonać, wciśnij przycisk kontroli tempa i naciśnij przycisk strzału.

Skrzypek - gracze posiadający zamiłowanie do muzyki klasycznej z pewnością z tego typu radości po zdobytej bramce - Cieszynki | Podstawowe zagrania w FIFA 16 - FIFA 16 - poradnik do gry

Skrzypek - gracze posiadający zamiłowanie do muzyki klasycznej z pewnością z tego typu radości po zdobytej bramce. By wykonać ten sposób celebracji, wciśnij przycisk kontroli tempa i klawisz wrzutki jednocześnie.

Ręce na uszy - ta cieszynka to doskonały sposób na uciszenie kibiców drużyny przeciwnej w momencie, gdy strzelamy bramkę w meczu na wyjeździe. By wykonać tę cie szynkę, przytrzymaj klawisz przycisk kontroli tempa oraz wciśnij przycisk odpowiedzialny za podanie prostopadłe.

Zostało jeszcze 59% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie