Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 16 - poradnik do gry

FIFA 16 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Strzelanie | Gry treningowe w FIFA 16 poradnik FIFA 16

Strzelanie

Strzelanie brąz

Zadanie jest proste - musimy po prostu umieścić piłkę w siatce w miejscu, gdzie nie jest ona zasłonięta drewnianą przeszkodą. Więcej punktów otrzymamy rzecz jasna za strzały ulokowane blisko słupka.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 3000

Strzelanie srebro

Tym razem zadanie bliźniaczo podobne do poprzedniego z tą różnicą, iż do bramki musimy trafiać za pomocą uderzeń z główki lub też z woleja.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 5000

Strzelanie złoto

Sześć piłek - sześć prób. Naszym zadaniem jest pokonanie bramkarza, nabiegając na piłkę i strzelając bez przyjęcia futbolówki. Zadanie nienajłatwiejsze, zwłaszcza, jeśli naprzeciwko siebie mamy solidnego fachowca. Trzy celne strzały wystarczą do zaliczenia zadania.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 2800

Tym razem musimy umieścić piłkę w szeregu różnorodnych sytuacji - do tego celu wykorzystamy zarówno prosty, mocny strzał, jak i finezyjne podcinki - rodzaj zagrania musimy dostosować do sytuacji na boisku - Strzelanie | Gry treningowe w FIFA 16 - FIFA 16 - poradnik do gry

Strzelanie wyzwanie

Tym razem musimy umieścić piłkę w szeregu różnorodnych sytuacji - do tego celu wykorzystamy zarówno prosty, mocny strzał, jak i finezyjne podcinki - rodzaj zagrania musimy dostosować do sytuacji na boisku.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 5000

Zaawansowane strzelanie brąz

W zadaniu musimy zdobywać bramki, uderzając piłkę podcinka i przenosząc ją nad drewnianymi przeszkodami. Dodatkowe punkty uzyskamy, trafiając w rozmieszczone w kątach bramki butelki z wodą oraz dodatkowe cele.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 5000

Zaawansowane strzelanie srebro

Tym razem musimy umieścić piłkę w siatce, pokonując bramkarza za pomocą kilkunastu piłek wystrzeliwanych z czterech armatek. Rzecz jasna bardziej premiowane są uderzenia finezyjne, takie jak np. przewrotka czy wolej.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 2500

Zaawansowane strzelanie złoto

W tym zadaniu mamy do czynienia z pojedynkami główkowymi z jednym z obrońców drużyny przeciwnika. Szkopuł w tym, iż wygranie główki to dopiero połowa sukcesu - druga bowiem to umieszczeniu futbolówki we wskazanym przez grę fragmencie bramki, co ze względu na napór rywala wcale nie jest takie proste.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 8500

Zaawansowane strzelanie wyzwanie

W wyzwaniu musimy zdobyć jak największą ilość goli, uderzając na bramkę w różnorodnych sytuacjach - z woleja, przy asyście obrońców, z główki czy też z przewrotki. Im bardziej efektownie, tym więcej punktów spłynie na nasze konto.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 15000

Rzuty wolne brąz

Najbardziej podstawowe zadanie - zdobywamy bramki, uderzając w stronę siatki nad lub obok ustawionego muru. Z każdym strzałem poziom trudności minimalnie wzrasta, a najlepiej punktowane są rzecz jasna uderzenia zmierzające do rogów bramki.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 6000

Rzuty wolne srebro

Zadanie wygląda bardzo podobnie do poprzedniego z tą różnicą, iż w zdobyciu bramki tym razem przeszkadza nam również bramkarz - poza tym bez żadnych zmian.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 2800

Rzuty wolne złoto

W tym zadaniu konieczne staje się wykorzystanie możliwości innych zawodników przy stałym fragmencie gry - za pomocą wskazanych przez grę kombinacji klawiszy wykonujemy grupowe rzuty wolne, starając się rzecz jasna zdobyć bramkę.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 4000

Rzuty wolne wyzwanie

Tradycyjnie przed nami wyzwanie dotyczące strzelania rzutów wolnych z różnorodnych, przewidzianych przez grę pozycji - musimy więc wykorzystać wszystkie typy rozegrania tego stałego fragmentu gry poznane we wcześniejszych zadaniach.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 8000

Rzuty karne brąz

To proste zadanie polega na umieszczeniu futbolówki w odpowiednim miejscu w bramce, wyznaczonym przez drewniane zapory. Wycelowanie w dany punkt ułatwia obecność specjalnego celownika, a by zaliczyć zadanie, musimy zdobyć przynajmniej trzy bramki.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 2000

Tym razem będziemy musieli trafić piłką do specjalnych wiader umieszczonych w świetle bramki, próbując wcelować tam futbolówkę za pomocą podcinki a la Panenka - Strzelanie | Gry treningowe w FIFA 16 - FIFA 16 - poradnik do gry

Rzuty karne srebro

Tym razem będziemy musieli trafić piłką do specjalnych wiader umieszczonych w świetle bramki, próbując wcelować tam futbolówkę za pomocą podcinki a la Panenka.Warto najpierw wybierać cele nieco trudniejsze, umieszczone po bokach - po trzech uderzeniach znika bowiem celownik, który znacznie ułatwia wykonanie zadania.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 5000

Rzuty karne złoto

To nieco trudniejsze zadanie wymaga od nas koncentracji - nie dość, iż musimy wykonać rozbieg na dwa tempa, to jeszcze koniecznie musimy trafić w tarcze umieszczone w różnych częściach bramki. Nie jest to proste zadanie, ale przy odpowiedniej koncentracji - jak najbardziej do wykonania.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 4000

Rzuty karne wyzwanie

Wyzwanie w tej serii zadań polega na zbiciu jak największej ilości pudełek umieszczonych na linii bramkowej - rzecz jasna najlepiej punktowane są te umieszczone w pobliżu rogów bramki. Jeśli wyczyścimy cała bramkę, to na miejscu pojawi się kolejny komplet pudełek - starajmy się więc maksymalnie wykorzystać dostępny czas.

Ilość punktów konieczna do zaliczenia wyzwania: 8000