Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

FIFA 16 - poradnik do gry

FIFA 16 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

FUT DRAFT | FIFA Ultimate Team w FIFA 16 poradnik FIFA 16

FUT DRAFT

FUT Draft to nowy, bardzo ciekawy tryb rozgrywki, w którym wybieramy wyjściową jedenastkę z dowolnych graczy, wystawiając ją do walki w różnorodnych turniejach, za które możemy zgarnąć naprawdę przyzwoite nagrody - FUT DRAFT | FIFA Ultimate Team w FIFA 16 - FIFA 16 - poradnik do gry

FUT Draft to nowy, bardzo ciekawy tryb rozgrywki, w którym wybieramy wyjściową jedenastkę z dowolnych graczy, wystawiając ją do walki w różnorodnych turniejach, za które możemy zgarnąć naprawdę przyzwoite nagrody. Proces formowania zespołu rozpoczynamy od wyboru odpowiedniej formacji - mamy do dyspozycji pięć predefiniowanych, losowo wybranych ustawień. Kolejny krok to wskazanie kapitana z pięciu zaproponowanych przez grę piłkarzy - ich wybór zdeterminuje to, jak dalej będziemy budować kolejne elementy naszego wyjściowego składu.

Dalej pozostaje nam już tylko uzupełnić skład w stylu znanym z podstawowego trybu FUT. Tutaj jednak nie możemy wybierać dowolnego zawodnika, lecz każda wolna pozycja na kartę to wybór spośród pięciu zaproponowanych przez grę kart. Jeżeli nie chcemy przechodzić przez ten proces, możemy nakazać grze automatyczne wypełnienie wszystkich pozycji, niemniej tego procesu niestety nie da się już cofnąć. Potem pozostaje nam już tylko i wyłącznie dobranie odpowiedniego menedżera.

Potem możemy już przejść prosto do rozgrywki. Każdy z turniejów w tym trybie składa się z czterech spotkań i po każdym zwycięstwie możemy liczyć na różnorodne, atrakcyjne nagrody pieniężne, a środki możemy przeznaczyć chociażby na zakup nowych zawodników w podstawowym wariancie FIFA Ultimate Team. Porażka już w pierwszym spotkaniu niesie ze sobą spore konsekwencje - tracimy bowiem żeton umożliwiający grę w tym trybie, a kolejny kosztuje niemało, bo aż 300 FIFA Points lub 15 tysięcy zwykłych monet. To więc dość kosztowna zabawa.